Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Świąteczny ekspres w Galerii Askana - już od 5 grudnia

Już od 5 grudnia Galeria Askana zamieni się w wyjątkowo urokliwie miejsce. Codziennie pasażami będziemy przemykała kolejka, w eterze będzie unosił się zapach pierników, dzieci oddadzą się zabawie pod opieką animatorów a rodzice będą mogli rozkoszować się zakupami w salonach Galerii Askana.

Prezenty by Askana - świąteczny katalog prezentów Galerii Askana

Już jest - najnowsze wydanie katalogu „Prezenty by Askana”, który po brzegi wypełniony jest inspiracjami i pomysłami na prezenty dla najbliższych. Katalog zawiera propozycje na upominki dla całej rodziny – wszystkie do nabycia w salonach Galerii Askana. Zapraszamy do lektury i do zakupów w Galerii Askana! | ZOBACZ KATALOG

W grudniu parkuj taniej

Świąteczna promocja objęła swym zasięgiem również parking w Galerii Askana. Teraz nie musisz się spieszyć bo 2 godziny parkingu masz GRATIS a pozostałe godziny dużo taniej niż zwykle! Trzecia godzina: 2 zł, Czwarta godzina: 3 zł, Piąta i każda kolejna godzina: 4 zł. Skorzystaj w wygodnego parkingu w Askanie i ciesz się zakupami - bez pośpiechu!

Grzechu Warta - nowe nagrody

Informujemy, że w programie lojalnościowym Galerii Askana "KARTA GRZECHU WARTA" pojawiły się nowe nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii Askana. Więcej informacji na temat programu: www.program.galeria-askana.pl

Targi ślubne i zwycięzcy plebiscytu "Wygraj wesele"

W niedzielę, 22 listopada, odbyła się w Galerii Askana VII edycja jedynych w regionie Targów ślubnych. Tego dnia Galeria była wypełniona ofertą ponad 40 firm, których działalność jest związana z organizacją ślubu oraz wesela. Szeroka oferta była dostępna dla klientów Galerii przez cały dzień. Targom towarzyszyły atrakcje dodatkowe, takie jak: pokazy mody ślubnej, pokazy barmańskie, muzyka na żywo.

Askana STYLove - Modowy projekt Galerii Askana

We wrześniu rusza projekt modowy Galerii Askana pn. „Askana STYLove”. To akcja, podczas której stylistka obecna w Galerii wyszukuje stylowych, odważnych a często "zakręconych" ludzi, bawiących się modą.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Infokiosk to projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Gorzowa i regionu ułatwiając dostęp do szerokiej oferty proponowanej przez instytucje działające w mieście, jak i samo miasto. Jest to kolejne, wspólne działanie Fundacji „Ad Rem” i Galerii Askana, które współpracują ze sobą już od kilku lat, wspierając tym samym lokalną społeczność i podkreślając gorzowski charakter zarówno Galerii, jak i Fundacji.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!