Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Zdrowy Dzień Kobiet

8 marca, godz. 12.00-16.00 zapraszamy wszystkie panie do wzięcia udziału w projekcie "Zdrowy Dzień Kobiet". Przygotowaliśmy szereg ciekawych atrakcji. Dodatkowo 650 tulipanów dla Pań w prezencie!

Organizatorzy: Galeria Askana i Państwowa Inspekcja Sanitarna

Wiosenne inspiracje - nowe kolekcje

W salonach Galerii Askana już pojawiły się nowe kolekcje zwiastujące wiosnę i lato. Zapraszamy do sklepów w poszukiwaniu wiosennych inspiracji modowych!

Rozliczymy Twój PIT za darmo

Śladem lat ubiegłych Galeria Askana organizuje akcję „Rozliczymy Twój PIT”. Każdy, kto odwiedzi Galerię Askana w dniach 13-15 marca 2015 r. w godzinach 12:00-18:00 będzie miał szansę skorzystać z bezpłatnych porad doradców podatkowych a także uzyskać informacje z Urzędu Skarbowego. Na Klientów będą czekały dwa stanowiska Urzędu Skarbowego oraz trzy stanowiska doradców podatkowych.

Przekaż 1% dla Kamilka

Kamil urodził się z połową serduszka (atrezja zastawki trójdzielnej) oraz z Zespołem Downa. Mimo, że ma dopiero kilka miesięcy przeszedł już jedną operację serca i odwiedził więcej gabinetów lekarskich niż niejeden dorosły. Jego serduszko jest słabe i powoduje, że szybko się męczy i sinieje, a zwykła infekcja może być dla niego śmiertelnie niebezpieczna. Musi być pod stała opieką szeregu lekarzy specjalistów oraz codziennie ćwiczyć.

Zwycięzcy Turnieju w Cymbergaja o puchar Galerii Askana

28 lutego i 1 marca odbył się Turniej w cymbergaja o puchar Galerii Askana. W zabawie udział wzięło ponad 100 zawodników. Turniej był częścią projektu "Ferie bez nudy". Partnerem akcji było Radio Eska i GKS Gorzovia.

Zwycięzcy w naszej zabawie:
Władysław Majewicz - I miejsce
Wojciech Pająk - II miejsce
Sebastian But - III miejsce

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i gratulujemy!

Finał akcji - czyli Nowa Ty - metamorfoza z Askaną

Kolejna metamorfoza przeprowadzona podczas akcji zorganizowanej przez Galerię Askana za nami. Kolejny znakomity efekt osiągnęła nasza stylistka we współpracy z salonami Galerii Askana. Uczestniczka metamorfozy - Pani Margareta - otrzymała narody z salonów: Douglas, Molton i Triumph a stylizację fryzury wykonał salon fryzjerski Top&Model. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Akcja nabiera coraz większego rozmachu. 12 stycznia pomysłodawca akcji i jej organizator gościli w Dzień dobry TVN a w filmie prezentującym akcję znalazło się miejsce również dla Galerii Askana.

- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dzieki-chajzerowi-prezydent-nie-wyladowal-w-smietniku,154761.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gombrowiczowskie-geby-puszczone-z-torbami,154762.html

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!