Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Wystawa magii i iluzji od 22 do 30 listopada

Poznaj tajniki magii z Galerią Askana - 22-30 listopada. Pięć gabinetów pełnych dziwów i tajemnic, profesjonalne pokazy iluzji, osobliwe doświadczenia, warsztaty czarodziejstwa dla najmłodszych - to wszystko (i jeszcze więcej!) przygotowała dla swoich Klientów Galeria Askana, która od 22 do 30 listopada zamieni się w kolebkę magii.

Akcja "Student może więcej" powraca!

Jesteś studentem? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą legitymację studencką i udasz się na poszukiwania wyjątkowych zniżek w Galerii Askana. Sklepy i restauracje przygotowały specjalne promocje z myślą właśnie o Was :)

Salon Mohito - już wkrótce...

Już w listopadzie do grona najemców Galerii Askana dołączy nowa marka modowa MOHITO, której salon będzie zlokalizowany na parterze.

Jesienne wydanie "TRENDY by Askana" - magazynu modowego Galerii Askana

W sklepach pojawiły się pierwsze jesienne propozycje. Z najmodniejszymi kolorami, wzorami, fakturami, stylami i dodatkami na nadchodzący sezon można zapoznać się w najnowszym wydaniu magazynu „TRENDY by Askana”. To już siódmy numer Magazynu. Magazyn wyróżnia się nietypowym, dużym format, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Zawiera propozycje dla pań, panów a także dla najmłodszych.

Magazyn zawiera również przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Gorzowie Wlkp. Nakład magazynu to 80 000 egzemplarzy. Pisma będzie można szukać w skrzynkach pocztowych, w Galerii Askana oraz w popularnych i chętnie odwiedzanych salonach SPA, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest TUTAJ.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!