Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Wyprzedaż rocznika w Galerii Askana

W weekend 7 i 8 lutego w Galerii Askana nie lada gratka dla wszystkich osób, które szykują się do zakupu nowego samochodu, dla fanów motoryzacji. Swoją ofertę, wspartą profesjonalnym doradztwem i atrakcyjnymi rabatami zaprezentują: Opel, Seat, Honda, Suzuki, Ford, KIA, Mitsubishi, Skoda. To świetna okazja, aby obejrzeć te wszystkie marki w jednym miejscu.

Zapraszamy na nasz profil na FACEBOOK’u - tam czeka konkurs z nagrodami!

Wystawa fotograficzna "PRZYSTAŃ W KADRZE"

Już 26 stycznia w Galerii Askana... W lipcu 2014 roku Wydział Kultury i Promocji zorganizował konkurs. Zadaniem osób, które brały w nim udział, było przesłanie zdjęć miasta. Nie miały być to zdjęcia przypadkowe. Miały być spojrzeniem fotografującego na Gorzów jak na Przystań.

Zwieńczeniem konkursu było powstanie albumu. 84 kadry, które można w nim zobaczyć, to subiektywne postrzeganie miasta, to emocjonalne stop-klatki o widzeniu codzienności, to opowieść o życiowej przystani. Album „Przystań w kadrze” to publikacja niezwykła, gdyż nie tylko jest fantastyczną wędrówką po mieście, ale również daje właścicielowi wiele możliwości: wklejenie własnego zdjęcia, zrobienia notatek o swoich ulubionych przystaniowych miejscach.

Zielone Zoo - nowy sklep w Galerii Askana

20 grudnia 2014 r. do grona najemców Galerii Askana dołączył Sklep zoologiczny ZIELONE ZOO o powierzchni 106,99 m kw. zlokalizowany na najniższym poziomie Galerii. Sklep powiększył ofertę z branży "dom i multimedia".

Kraina niskich cen - wyprzedaż zimowa

Już od dzisiaj wyprzedaże w salonach Galerii Askana. Czekają na Was wyjątkowe rabaty i promocje sięgające nawet 70%! Ponad 100 sklepów kusi atrakcyjnymi ofertami - zapraszamy serdecznie!

Facebook Galerii Askana wśród najlepszych

Profil Facebook Galerii Askana (www.facebook.com/GaleriaAskana), który liczy prawie 18 tys. fanów został doceniony przez branżę. Listopad był kolejnym miesiącem, w którym Galeria Askana znalazła się na czołowym miejscu w rankingu przygotowanym przez firmę Sotrender, badającą aktywność polskich profili na Facebooku.

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Akcja nabiera coraz większego rozmachu. 12 stycznia pomysłodawca akcji i jej organizator gościli w Dzień dobry TVN a w filmie prezentującym akcję znalazło się miejsce również dla Galerii Askana.

- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dzieki-chajzerowi-prezydent-nie-wyladowal-w-smietniku,154761.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gombrowiczowskie-geby-puszczone-z-torbami,154762.html

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!