Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Bogata oferta choinek w Galerii Askana

Piękna, żywa, pachnąca choinka na Święta? Możesz ją nabyć w Galerii Askana. Tuż przy wjeździe na parking znajduje się Punkt sprzedaży pięknych świątecznych choinek.

Czynny jest codziennie, aż do gwiazdki (od 8.00 do 20.00). Serdecznie zapraszamy!

Bajkowy Grudzień w Galerii Askana

Oto nadchodzi BAJKOWY GRUDZIEŃ W GALERII ASKANA. Już 4 grudnia Galeria zamieni się w niezwykłą bajkową krainę. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla całych rodzin. Zapoznaj się z naszym świątecznym rozkładem jazdy i baw się razem z nami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie! To będzie wyjątkowy czas – bajkowy grudzień w galerii Askana. Spędź go z nami!

JUŻ JEST - PREZENTY BY ASKANA świąteczny katalog Galerii Askana

Dla osób, które nadal nie mają pomysłów na prezenty dla najbliższych, lub nie są pewne swojego wyboru Galeria Askana przygotowała świąteczny poradnik prezentowy zatytułowany „PREZENTY BY ASKANA” – wypełniony pomysłami i inspiracjami. Katalog zawiera propozycje na upominki dla całej rodziny – co najważniejsze, wszystkie do nabycia w salonach Galerii Askana. Niezależnie od wieku i upodobań, każdy znajdzie trafną podpowiedź na podarunek dla swoich bliskich. | wersja elektroniczna

Facebook Galerii Askana wśród najlepszych

Profil Facebook Galerii Askana (www.facebook.com/GaleriaAskana), który liczy prawie 18 tys. fanów został doceniony przez branżę. Listopad był kolejnym miesiącem, w którym Galeria Askana znalazła się na czołowym miejscu w rankingu przygotowanym przez firmę Sotrender, badającą aktywność polskich profili na Facebooku.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna w okresie świątecznym.

Dzień Dawcy Szpiku w Galerii Askana - Podaruj komuś życie na Święta

20 i 21 grudnia w godz. 11.00-19.00 odbędą się w Galerii Askana Dni Dawcy Szpiku. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty!

Podczas Dni Dawcy możesz zarejestrować się w bazie potencjalnych Dawców komórek macierzystych DKMS. W ten sposób możesz uratować komuś życie!

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. włączyła się aktywnie do akcji „Kup EKO-TORBĘ – drugie życie banera, lepsze życie dzieci”. Polega ona na zbieraniu banerów i uszyciu z nich „dizajnerskich” toreb. Celem akcji jest szerzenie edukacji proekologicznej oraz wsparcie podopiecznych z gorzowskiego Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego. Zysk wypracowany ze sprzedaży toreb zostanie przekazany na paczki świąteczne dla dzieci z tej placówki. Organizatorem akcji jest gorzowska Agencja Public Relations VALOR, a jej pomysłodawcą Przemysław Pieczyński, dr z gorzowskiej AWF.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!