Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Rajska strefa w Galerii Askana

Relaks w centrum miasta ? Tak, to możliwe. Wystarczy odwiedzić naszą rajską strefę w Askanie.

Dodatkowo, już od 1 lipca UPOMINKI PLAŻOWE DLA POSIADACZY Karty Grzechu Wartej. Zrób zakupy za min. 70 zł i odbierz upominek!

Letnie wyprzedaże

Rozpoczął się sezon letnich WYPRZEDAŻY w Galerii Askana. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ponad 100 salonów i punktów usługowych w Galerii Askana stoi otworem, by to właśnie w nich klient mógł uzupełnić swoją letnią garderobę i przygotować się do udanych wakacji.

Po udanych zakupach czas na relaks w centrum miasta. Klienci Galerii znajdą chwilę wytchnienia w restauracjach, kawiarniach, Kinie Helios a najmłodsi w Askalandii – naszej wyjątkowej krainie zabaw.

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Tor z elektrycznymi gokartami ponownie w Askanie

22 kwietnia został uruchomiony na ostatnim poziomie parkingu TOR Z ELEKTRYCZNYMI GOKARTAMI. To jedyny taki tor w zachodniej Polsce prowadzony przez eRacing Center. Tor będzie działał do końca września. Posiadacze Karty grzechu warta będą mogli skorzystać z oferty z 20% rabatem.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Kultura Dostępna w kinie Helios!

W każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszym kinie kosztują tylko 10 złotych. Zapraszamy! | Zobacz repertuar

Grzechu Warta - nowe nagrody

Informujemy, że w programie lojalnościowym Galerii Askana "KARTA GRZECHU WARTA" pojawiły się nowe nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii Askana. Więcej informacji na temat programu: www.program.galeria-askana.pl

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!