Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Bajkowe Dni Dziecka w Galerii Askana

Wkrótce Galeria Askana zamieni się w bajkową krainę, a wszystko za sprawą niezwykłych trzydniowych atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka. 30 i 31 maja oraz 1 czerwca zarówno chłopcy, jak i dziewczynki będą mogli oddać się niezwykłej zabawie. W tym roku pojawią się kolejne, niezwykłe bajkowe postacie – spotkamy się z Królikiem Bugsem i Tweetym, Tomem i Jerrym oraz ze Scooby-Doo. Z tej okazji Galeria Askana przygotowana niesamowite atrakcje dla całych rodzin.

Przedłużamy wielkie otwarcie

Przedłużamy wielkie otwarcie. Sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną. Salon o powierzchni ponad 500 m kw. jest zlokalizowany na najniższym poziomie Galerii i powiększa ofertę Galerii z branży „dom i multimedia”.

Zgłaszamy zadania do budżetu obywatelskiego

InfoKIOSK w Galerii Askana informuje, że od 25 maja rusza nabór zadań do Budżetu Obywatelskiego 2016. Mieszkańcy mają czas do 30 czerwca.

Mieszkaniec może zgłosić jedno zadanie do Budżetu Obywatelskiego 2016, poparte podpisami 20 innych mieszkańców Gorzowa. Zgłoszone zadanie musi dotyczyć zadania własnego miasta na prawach powiatu w zakresie napraw, remontów, inwestycji. Ponadto musi być ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców oraz zlokalizowane na nieruchomości stanowiącej własność miasta, a jego wartość jednostkowa nie może przekroczyć kwoty 250 tys. zł brutto.

4 czerwca

Uprzejmie informujemy, że dnia 4 czerwca Galeria Askana będzie nieczynna. Natomiast kino Helios będzie czynne według repertuaru.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Infokiosk to projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Gorzowa i regionu ułatwiając dostęp do szerokiej oferty proponowanej przez instytucje działające w mieście, jak i samo miasto. Jest to kolejne, wspólne działanie Fundacji „Ad Rem” i Galerii Askana, które współpracują ze sobą już od kilku lat, wspierając tym samym lokalną społeczność i podkreślając gorzowski charakter zarówno Galerii, jak i Fundacji.

Jedyna w Polsce interaktywna wystawa Playmobil w Galerii Askana!

Już od 5 maja do 8 czerwca niezwykła wystawa zagości w Askanie. Na blisko 100 m kw. najmłodszych czeka m.in. podróż do świata straży pożarnej, wizyta w lecznicy zwierząt czy ekscytująca wycieczka do parku rozrywki. To również doskonała okazja, by oddać się zabawie przy specjalnych stołach interaktywnych z klockami. Każde dziecko otrzyma upominek upamiętniający wspólną przygodę z Playmobil i TOY Planet.

Wystawa jest okazją do kupienia zestawów z prezentowanych kolekcji w promocyjnych cenach, obowiązuje specjalny rabat w wysokości 5%!

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Akcja nabiera coraz większego rozmachu. 12 stycznia pomysłodawca akcji i jej organizator gościli w Dzień dobry TVN a w filmie prezentującym akcję znalazło się miejsce również dla Galerii Askana.

- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dzieki-chajzerowi-prezydent-nie-wyladowal-w-smietniku,154761.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gombrowiczowskie-geby-puszczone-z-torbami,154762.html

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!