Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Weekendowe ochłodzenie w Askanie

W ten weekend, 26 i 27 lipca, czeka na Was specjalna chłodząca niespodzianka! 2000 lodów za darmo! Wystarczy przyjść w sobotę i niedzielę - podać hasło "Lody dla ochłody" i odebrać loda gratis (w Caffe Castellari lub Lodziarni Grycan). Liczba nagród jest ograniczona! Kto pierwszy ten lepszy! | Regulamin promocji "Lody dla ochłody"

Grzegorz Hyży - Finalista X Factor z koncertem w Askanie

Już 3 sierpnia o godz. 17.00 w Galerii Askana ze swoim koncertem wystąpi GRZEHORZ HYŻY, FINALISTA PROGRAMU X-FACTOR!

Finalista programu X-Factor debiutuje zaskakująco dojrzałym i nieoczywistym albumem. Spotkanie charyzmatycznego wokalisty z uznanym poznańskim producentem oraz kompozytorem Tabbem zaowocowało powstaniem płyty, która ma szansę nie tylko podbić listy przebojów, ale także odświeżyć oblicze polskiego popu. Singiel „Na chwilę” zajął III miejsce polskiego zestawienia airplay, a sam artysta otrzymał nominacje do Eska Music Awards 2014 w kategoriach: najlepszy artysta w sieci, najlepszy hit, najlepszy radiowy debiut.

Oprócz dużej dawki muzyki, fani Grzegorza Hyżego mogą liczyć na konkursy, w których do wygrania będą plyty Grzegorza oraz sesję, podczas której Grzegorz Hyży rozda autografy. Szykuje się świetna zabawa!

Kup bilet w INFOKIOSKU

Już można nabywać bilety w infoKiosku Galerii Askana.

Infokiosk w Galerii Askana honoruje Kartę Dużej Rodziny. Zniżki proponują trzy instytucje współpracujące z Infokioskiem:

  • MCK: -50% za bilety na koncerty organizowane przez MCK
  • Filharmonia: Koncerty Familijne kwota 40 zł dla rodzin 6 osobowych, (2 osoby dorosłe + 4 dzieci)
  • Teatr: -50% za bilety na przedstawienia organizowane przez Nasz Teatr Gorzowski

NOWA TY - czyli metamorfoza z Askaną

Nie czujesz się dobrze sama ze sobą i potrzebujesz zmiany? Zgłoś się do Askany! Wyślij do nas swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem i napisz, dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać!

Porady stylistki, stylizacja fryzury, make-up, sesja zdjęciowa.

Na osobę, którą wybierzemy, poza metamorfozą czekają atrakcyjne nagrody z Perfumerii Douglas i salonu YES. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem należy wysłać do 25 lipca 2014 r. na adres pok@galeria-askana.pl

Strefa Fashion - czyli modowe nowinki Galerii Askana

Zapraszamy Was do specjalnej modowy strefy - STREFY FASHION! Wszystko o najnowszych kolekcjach salonów Galerii Askana a także nasze modowe propozycje m in. LOOK GWIAZDY, czyli jak dzięki ubraniom i dodatkom z Galerii ubrać się modnie i gustownie, tak by wyglądać jak gwiazda. Pokażemy Wam, że moda ze światowych wybiegów i zgodna ze światowymi trendami jest na wyciągnięcie ręki - tuuż tuż - czyli u nas, w Galerii Askana!

Nowość w Gorzowie - bezpłatny, strzeżony parking rowerowy w Galerii Askana

Już 12 lipca 2014 r. przed wejściem do Galerii Askana powstanie pierwszy w Gorzowie bezpłatny, strzeżony parking rowerowy.

Parking będzie zlokalizowany przed wejściem do Galerii od strony ul. Estkowskiego. Zmieści się na nim 20 rowerów choć docelowo ta liczba może zostać zwiększona. Wszyscy chętni będą mogli pozostawić tu swoje pojazdy codziennie (z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy) od 11.00 do 19.00. Parking będzie działał do końca września. | Regulamin

KONKURS - Gorzowskie Wiadomości Samorządowe w obiektywie

Z okazji jubileuszu 15-lecia Gorzowskich Wiadomości Samorządowych ogłoszono konkurs „GWS w obiektywie”, w którym do wygrania są cenne nagrody - dwa telewizory ufundowane przez TPV Displays Polska oraz trzy bony zakupowe o wartości 500 zł ufundowane przez Galerię Askana.

Komplet na lato tylko w Galerii Askana - wyprzedaż rozpoczęta

Lato coraz bliżej, a wraz z nim Słońce, wysokie temperatury i… letnie wyprzedaże. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach, kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. W sklepach Galerii Askana na klientów czekają super-okazje z których grzech nie skorzystać. Rabaty rosną z każdym dniem. Galeria Askana zachęca do obrania kursu na zniżki i zaprasza do odwiedzania swoich salonów!

Esotiq - nowy salon w Galerii Askana

Do grona najemców Galerii Askana dołączył salon ESOTIQ, który zajmuje powierzchnię 77,59 m kw. i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!

Strony