Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Kup bilet w INFOKIOSKU

Już można nabywać bilety w infoKiosku Galerii Askana.

Infokiosk w Galerii Askana honoruje Kartę Dużej Rodziny. Zniżki proponują trzy instytucje współpracujące z Infokioskiem:

  • MCK: -50% za bilety na koncerty organizowane przez MCK
  • Filharmonia: Koncerty Familijne kwota 40 zł dla rodzin 6 osobowych, (2 osoby dorosłe + 4 dzieci)
  • Teatr: -50% za bilety na przedstawienia organizowane przez Nasz Teatr Gorzowski

Bo z WARTĄ w piłkę grać warto!

Już 30 sierpnia w Askanie zagości piłka nożna a wszystko za sprawą Klubu Sportowego WARTA GORZÓW i atrakcji, które Klub dla Was przygotował!

Bo z WARTĄ w piłkę grać warto! 30 sierpnia, godz. 12.00-16.00.

Weekend z Angry Birds - już 6-7 września

6 i 7 września w godzinach 12:00-18:00 w Galeria Askana odbędzie się weekend z Angry Birds!

Angry Birds to postacie z kultowej gry, która podbiła serca milionów graczy na całym świecie a tym razem pojawią się w Galerii Askana. W pierwszy weekend września uczestnicy eventu będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Finał akcji Nowa Ty - czyli metamorfoza z Askaną

Bohaterką naszej pierwszej metamorfozy z cyklu "NOWA TY - czyli metamorfoza z Askaną" była Ania.

Dziękujemy Salonowi fryzjerskiemu Top&Model z Galerii Askana za przeprowadzenie profesjonalnej stylizacji fryzury a także salonom YES i Douglas za ufundowanie nagród!

Nowa odsłona salonu Molton

Nową odsłonę zaprezentował salon Molton w Galerii Askana, który otworzył się dzisiaj w nowej lokalizacji. Aktualnie zajmuje powierzchnię 45,67 m kw.

Salon w Galerii Askana to teraz nowoczesny wystrój, charakter i klimat. To komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Sierpniowe promocje dla dzieci

Już od piątku 1 sierpnia salony Galerii Askana przygotowały promocje dla dzieci! Rodzice zakupują, dzieci się relaksują ;) bo w sierpniu mamy strefę zabaw za darmo!

Bezpłatna Strefa Zabaw w Askanie ruszy już 4 sierpnia!

Jeśli jeszcze nie wiecie jaką rozrywkę zapewnić swoim maluchom na sierpniowe dni, mamy dla Was doskonałe rozwiązanie! Od 4 sierpnia uruchomiliśmy w Galerii Askana BEZPŁATNĄ Strefę Zabaw, w skład której wchodzą: pole do minigolfa, strefa klocków, gry na konsoli.

Nowość w Gorzowie - bezpłatny, strzeżony parking rowerowy w Galerii Askana

Już 12 lipca 2014 r. przed wejściem do Galerii Askana powstanie pierwszy w Gorzowie bezpłatny, strzeżony parking rowerowy.

Parking będzie zlokalizowany przed wejściem do Galerii od strony ul. Estkowskiego. Zmieści się na nim 20 rowerów choć docelowo ta liczba może zostać zwiększona. Wszyscy chętni będą mogli pozostawić tu swoje pojazdy codziennie (z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy) od 11.00 do 19.00. Parking będzie działał do końca września. | Regulamin

KONKURS - Gorzowskie Wiadomości Samorządowe w obiektywie

Z okazji jubileuszu 15-lecia Gorzowskich Wiadomości Samorządowych ogłoszono konkurs „GWS w obiektywie”, w którym do wygrania są cenne nagrody - dwa telewizory ufundowane przez TPV Displays Polska oraz trzy bony zakupowe o wartości 500 zł ufundowane przez Galerię Askana.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!