Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Majowe godziny otwarcie

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna w maju: 1, 2, 3 oraz 24 maja.

Nowa odsłona salonu Reserved

30 kwietnia nową odsłonę zaprezentuje salon RESERVED w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim, który zostanie otwarty na powierzchni ponad 700 m kw.

Jak podkreśla Grzegorz Mroczek, Vice President Caelum Real Estate Asset Management (CREAM) "Dzięki poszerzeniu współpracy z grupą LPP w zakresie długoletnich umów, nowe oblicze zyska obecny w Askanie od 2007 roku salon Reserved, który zostanie powiększony o 30%. Ponadto do grona najemców dołączyły już Sinsay oraz Mohito."

Jedyna w Polsce interaktywna wystawa Playmobil w Galerii Askana!

Już od 5 maja do 1 czerwca niezwykła wystawa zagości w Askanie. Na blisko 100 m kw. najmłodszych czeka m.in. podróż do świata straży pożarnej, wizyta w lecznicy zwierząt czy ekscytująca wycieczka do parku rozrywki. To również doskonała okazja, by oddać się zabawie przy specjalnych stołach interaktywnych z klockami. Każde dziecko otrzyma upominek upamiętniający wspólną przygodę z Playmobil i TOY Planet.

Wystawa jest okazją do kupienia zestawów z prezentowanych kolekcji w promocyjnych cenach, obowiązuje specjalny rabat w wysokości 5%!

Międzynarodowy Dzień Tańca z Higher Living

Już 29 kwietnia w godzinach. 16.00-19.00 zapraszamy do Galerii Askana na Międzynarodowy Dzień Tańca ze szkołą tańca Higher Living.

Druga Edycja Festiwalu Zieleni

9 i 10 maja w Galeria Askana odbędzie się II edycja Festiwalu Zieleni. Pasaże wypełni aromat kwiatów, krzewów, na korytarzach stanie sprzęt ogrodowy. A wszystko z okazji FESTIWALU ZIELENI, który po raz drugi odbędzie się w Galerii Askana.

UWAGA - ZAŁÓŻMY PRZEDSZKOLNE OGRÓDKI WARZYWNE!

Przedszkolaki bawią się modą z Galerią Askana

11 i 12 kwietnia, w Galerii Askana odbyło się niezwykłe wydarzenie pod nazwą „Moda szyta na miarę”. Można było odświeżyć swoją garderobę na wiosnę, podarować swoim ubraniom drugie życie, ale również dzięki wyjątkowym działaniom prospołecznym pomóc innym. Jednym z kluczowych działań akcji „Moda szyta na miarę” było ogłoszenie dwuetapowego konkursu wśród przedszkoli z Gorzowa Wlkp. i zaproszenie dzieci do zabawy modą.

Wiosenne Trendy by Askana - magazyn modowy Galerii Askana

Kolejna edycja magazynu modowego Galerii Askana od dzisiaj jest dostępna na ryku. To już ósmy numer pisma, które pojawiło się na rynku w 2011 roku i spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez czytelników. Magazyn „Trendy by Askana” będący przewodnikiem po światowych trendach w modzie, adresowany do klientów Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim wyróżnia się nietypowym, dużym formatem, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Poza ciekawostkami i inspiracjami modowymi, zawiera on również przegląd najciekawszych wydarzeń w Galerii i mieście.

Wiosenne inspiracje - nowe kolekcje

W salonach Galerii Askana już pojawiły się nowe kolekcje zwiastujące wiosnę i lato. Zapraszamy do sklepów w poszukiwaniu wiosennych inspiracji modowych!

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Akcja nabiera coraz większego rozmachu. 12 stycznia pomysłodawca akcji i jej organizator gościli w Dzień dobry TVN a w filmie prezentującym akcję znalazło się miejsce również dla Galerii Askana.

- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dzieki-chajzerowi-prezydent-nie-wyladowal-w-smietniku,154761.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gombrowiczowskie-geby-puszczone-z-torbami,154762.html

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!