Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Nowa strefa restauracyjna już otwarta

Zapraszamy Państwa do nowej strefy restauracyjnej, która powstała na piętrze Galerii Askana. Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Ponadto m in. dzięki większej przestrzeni będzie jeszcze wygodniej i funkcjonalniej a dzięki nowym najemcom - jeszcze smaczniej.

Kraina zabaw Askalandia w Askanie w nowej odsłonie!

Po remoncie prezentuje się jeszcze piękniej, oferuje dużo więcej atrakcji. ASKALANDIA to idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe i wspaniałą zabawę.

PIZZA HUT EXPRESS w nowej strefie restauracyjnej Galerii Askana

To informacja na którą czekało wielu mieszkańców naszego miasta. Do grona obecnych, lubianych przez klientów restauracji, dołączą już wkrótce nowe, od dawna oczekiwane w Gorzowie marki. PIZZA HUT EXPRESS - to właśnie ona doskonale wzbogaci ofertę nowej strefy restauracyjnej Galerii Askana. Lokal o powierzchni ponad 60 m kw. zostanie otwarty w III kwartale 2017 roku.

OLIMP: praca na stanowisku szef kuchni i kucharz

Już wkrótce otwieramy nową restaurację OLIMP, która oferuje dania na wagę w strefie Food Court w Galerii Handlowej Askana Gorzów Wielkopolski, w związku z tym zatrudnimy osobę na stanowisko: SZEF KUCHNI oraz KUCHARZ.

EMPIK w gronie najemców Galerii Askana

Miło nam poinformować, że grono najemców Galerii Askana powiększy się o kolejną, silną markę. EMPIK - jedna z najbardziej znanych sieci w Polsce - otworzy swój salon na powierzchni niemal 300 m kw. Sklep będzie zlokalizowany na parterze.

Apetyt na zniżki

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w Galerii Askana. Galeria zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych galerii.

Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ze szczegółami ofert wyprzedażowych można się zapoznać w zakładce PROMOCJE na stronie internetowej Galerii oraz na facebooku.

Wystawa: Chciałbym, aby mój chory kolega…

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac pt. "Chciałbym, aby mój chory kolega…"

Organizatorem wystawy jest Przedszkole Miejskie nr 23 im. Małego Tygryska Pietrka, z którego dwoje dzieci boryka się z białaczką. Dzieci z gorzowskich przedszkoli swój udział w kampanii społecznej z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi akcentują wykonaniem pracy plastycznej pt. "Chciałbym, aby mój chory kolega…"

Otwarcie sklepu H&M w Gorzowie Wielkopolskim

29 maja do najemców Galerii Askana dołączył sklep H&M. W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1593,96 m2 m kw., klienci znajdą linię damską, męską, młodzieżową i dziecięcą. Dwupoziomowy salon jest zlokalizowany na parterze i piętrze galerii.

Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Od czasu założenia w 1947 roku, H&M stała się jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Aktualnie obecna jest na 61 rynkach i w ponad 4269 sklepach.

Salon Yes w nowej odsłonie

Salon YES w Galerii Askana prezentuje się w nowej odsłonie. W chwili obecnej salon powiększył swoją powierzchnię do niemal 70 m kw. i znajduje się na parterze. Zapraszamy do salonu YES w nowej lokalizacji!

OCHNIK w nowej odsłonie

Zapraszamy do nowego salonu OCHNIK w Galerii Askana. Większy salon o powierzchni ponad 180 m kw. nadal jest zlokalizowany na piętrze. Został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu. Zapraszamy do Ochnika nieopodal Punktu Obsługi Klienta.

Strony