Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Kup bilet w INFOKIOSKU

Już można nabywać bilety w infoKiosku Galerii Askana.

Infokiosk w Galerii Askana honoruje Kartę Dużej Rodziny. Zniżki proponują trzy instytucje współpracujące z Infokioskiem:

  • MCK: -50% za bilety na koncerty organizowane przez MCK
  • Filharmonia: Koncerty Familijne kwota 40 zł dla rodzin 6 osobowych, (2 osoby dorosłe + 4 dzieci)
  • Teatr: -50% za bilety na przedstawienia organizowane przez Nasz Teatr Gorzowski

Podziel się książką w Galerii Askana – już 4 października!

Już 4 października odbędzie się w Galerii Askana akcja "Podziel się książką", która jest organizowana wspólnie z Fundacją Ad Rem. Akcja ma na celu utworzenie biblioteczki w wieży Galerii Askana pod nazwą „Wieża książek”. W tym celu zachęcamy mieszkańców Gorzowa i regionu do dzielenia się z innymi już przeczytaną książką i jednocześnie umożliwiamy bezpłatne wypożyczanie lektur, które inni zostawią w "Wieży książek" Galerii Askana.

IZMIR DÖNER KEBAB nowym najemcą w Galerii Askana

Do grona najemców Galerii Askana w Gorzowie Wlkp. dołączył IZMIR DÖNER KEBAB, który zajmuje powierzchnię 22,43 m kw. i jest zlokalizowany na parterze w strefie foodcourt.

Wystawa "Z życia dawnego podwórka"

Do końca września można obejrzeć w Galerii Askana wystawę fotograficzną pt. "Z życia dawnego podwórka". Wspólna wystawa powstała dzięki współpracy Młodzieżowego Domu Kultury, Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Gorzowskiego Towarzystwa Fotograficznego jako wydarzenie w ramach „Dialogu Pokoleń”.

Pole do minigolfa

Codzienne do końca września w godzinach 13.00-20.00 zapraszamy do wspólnej zabawy na polu do minigolfa.

Jesienne wydanie "TRENDY by Askana" - magazynu modowego Galerii Askana

W sklepach pojawiły się pierwsze jesienne propozycje. Z najmodniejszymi kolorami, wzorami, fakturami, stylami i dodatkami na nadchodzący sezon można zapoznać się w najnowszym wydaniu magazynu „TRENDY by Askana”. To już siódmy numer Magazynu. Magazyn wyróżnia się nietypowym, dużym format, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Zawiera propozycje dla pań, panów a także dla najmłodszych.

Magazyn zawiera również przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Gorzowie Wlkp. Nakład magazynu to 80 000 egzemplarzy. Pisma będzie można szukać w skrzynkach pocztowych, w Galerii Askana oraz w popularnych i chętnie odwiedzanych salonach SPA, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest TUTAJ.

Finał akcji Nowa Ty - czyli metamorfoza z Askaną

Bohaterką naszej pierwszej metamorfozy z cyklu "NOWA TY - czyli metamorfoza z Askaną" była Ania.

Dziękujemy Salonowi fryzjerskiemu Top&Model z Galerii Askana za przeprowadzenie profesjonalnej stylizacji fryzury a także salonom YES i Douglas za ufundowanie nagród!

Nowa odsłona salonu Molton

Nową odsłonę zaprezentował salon Molton w Galerii Askana, który otworzył się dzisiaj w nowej lokalizacji. Aktualnie zajmuje powierzchnię 45,67 m kw.

Salon w Galerii Askana to teraz nowoczesny wystrój, charakter i klimat. To komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Nowość w Gorzowie - bezpłatny, strzeżony parking rowerowy w Galerii Askana

Już 12 lipca 2014 r. przed wejściem do Galerii Askana powstanie pierwszy w Gorzowie bezpłatny, strzeżony parking rowerowy.

Parking będzie zlokalizowany przed wejściem do Galerii od strony ul. Estkowskiego. Zmieści się na nim 20 rowerów choć docelowo ta liczba może zostać zwiększona. Wszyscy chętni będą mogli pozostawić tu swoje pojazdy codziennie (z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy) od 11.00 do 19.00. Parking będzie działał do końca września. | Regulamin

KONKURS - Gorzowskie Wiadomości Samorządowe w obiektywie

Z okazji jubileuszu 15-lecia Gorzowskich Wiadomości Samorządowych ogłoszono konkurs „GWS w obiektywie”, w którym do wygrania są cenne nagrody - dwa telewizory ufundowane przez TPV Displays Polska oraz trzy bony zakupowe o wartości 500 zł ufundowane przez Galerię Askana.

Strony