Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Dni Dziecka czyli Kraina Lodu Disneya w Galerii Askana

Galeria Askana zaprasza wszystkie dzieci do odwiedzenia wyjątkowej Krainy Lodu. Filmowe miasteczko inspirowane jednym z najpopularniejszych animowanych filmów "Kranią Lodu" Disneya, czynne będzie aż 5 dni od 28 maja do 1 czerwca od godziny 12.00 do 18.00. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi atrakcjami, które przygotowaliśmy z okazji Dnia Dziecka.

Głosuj na budżet obywatelski w Galerii Askana

Ruszyło głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 i będzie trwało do 7 czerwca do godz. 14.00. Tym razem będziemy mogli oddać dwa głosy, jeden w kategorii rejonowej i jeden w kategorii ogólnomiejskiej.

Karty do głosowania są udostępnione przy urnie zlokalizowanej w Galerii Askana (tuż przy Punkcie Obsługi Klienta).

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Tor z elektrycznymi gokartami ponownie w Askanie

22 kwietnia został uruchomiony na ostatnim poziomie parkingu TOR Z ELEKTRYCZNYMI GOKARTAMI. To jedyny taki tor w zachodniej Polsce prowadzony przez eRacing Center. Tor będzie działał do końca września. Posiadacze Karty grzechu warta będą mogli skorzystać z oferty z 20% rabatem.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Nowe kolekcje wiosenne już w sklepach

W marcu w salonach Galerii pojawiają się już nowe kolekcje. Zapraszamy na udane zakupy.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Kultura Dostępna w kinie Helios!

W każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszym kinie kosztują tylko 10 złotych. Zapraszamy! | Zobacz repertuar

Grzechu Warta - nowe nagrody

Informujemy, że w programie lojalnościowym Galerii Askana "KARTA GRZECHU WARTA" pojawiły się nowe nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii Askana. Więcej informacji na temat programu: www.program.galeria-askana.pl

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!