Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Noc zniżek w Galerii Askana

Galeria Askana zaprasza swoich klientów na Noc Zniżek, która odbędzie się w gorzowskiej galerii 29 października. Tej nocy godziny funkcjonowania galerii zostaną wydłużone - zakupy będzie można robić do 23:00. Salony galerii zaproponują klientom specjalne zniżki sięgające nawet -50%. Specjalne oferty i rabaty będą obowiązywać w godzinach 20:00-23:00.

UWAGA! Przygotowaliśmy niespodziankę dla posiadaczy Karty Grzechu Wartej - będą mogli dokonywać zakupów w promocyjnych cenach już od godz. 19:00.

Wygraj wesele - ruszył Plebiscyt organizowany z Gazetą Lubuską

Oto wyruszyła kolejna edycja plebiscytu ślubnego organizowanego wspólnie z Gazetą Lubuską, w którym nagrodą główną dla zwycięskiej pary jest WESELE w Hotelu FADO w Gorzowie Wlkp.

To wyjątkowa szansa dla wszystkich zakochanych, którzy planują się pobrać i przeżyć wspólnie niezapomniane chwile. Wręczenie nagrody głównej i ogłoszenie laureatów odbędzie się 20 listopada podczas targów ślubnych w Galerii Askana.

1 i 11 listopada

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna 1 i 11 listopada.

Magar w nowej odsłonie

Salon MAGAR FASHION w Galerii Askana prezentuje się w nowej odsłonie. Zwiększając powierzchnię do prawie 65 m kw. nadal jest zlokalizowany na parterze. Salon został wzbogacony o nowoczesny wystrój, charakter i klimat. Te elementy dodatkowo zwiększą komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu. W powiększonym salonie klienci mogą wybierać m.in. wśród marek: SWAROVSKI, Michael Kors, GUESS Watches, DKNY czy PANDORA.

Galeria Askana wyróżniona w konkursie PRCH RETAIL AWARDS

Galeria Askana w Gorzowie Wielkopolskim została wyróżniona w konkursie PRCH RETAIL AWARDS. Wyróżnienie wręczono w kategorii WYDARZENIE ROKU 2016, za akcję „MODA SZYTA NA MIARĘ”.

MEDIA EXPERT: weź udział w ankiecie

Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkich do zarejestrowania swoich produktów i wzięcia udziału w bezpłatnej ankiecie. Do wygrania aż 750 zł!

Zapraszamy na stronę: mediaexpert.pl

Nowe kolekcje - jesień 2016

W sklepach Galerii Askana pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Czy tej jesieni będzie dominował styl boho, a może szkockie wzory i dżins w nowej odsłonie? Jedno jest pewne, propozycje salonów Galerii Askana pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Strony