Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Majowe dni świąteczne

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna podczas majowych dni świątecznych.

Międzynarodowy dzień tańca z Higher Living

7 maja w godzinach 16:00-19:00 zapraszamy na obchody międzynarodowego dnia tańca. Do zabawy zaprasza szkoła tańca Higher Living.

Kwiaciarnia JOANNA w Galerii Askana zaprasza!

Kwiaciarnia JOANNA w Galerii Askana zaprasza! Lokalizacja: parter, przy Aparcie. www.facebook.com/kwiaciarniajoanna

II edycja akcji ZWIERZAKI w Galerii Askana

Edycja wyjątkowa, ponieważ w naszej kampanii wystąpiły psy z gorzowskiego schroniska. Tym samym, zachęcamy mieszkańców do adopcji zwierząt!

Jednym z istotnych elementów akcji będzie prezentacja programu „Bezpieczny Pies - Bezpieczne dziecko”. Program akcji umożliwi dzieciom naukę odpowiednich zachowań w obecności czworonoga, pozwoli na bezpieczny kontakt z psami. Nie zabraknie zabaw z udziałem psich terapeutów i z elementami dogoterapii. Wydarzenie ma na celu pokazanie jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa i uświadomienie, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie.

Już wkrótce - otwarcie sklepu Top Toys z klockami LEGO

W kwietniu do grona najemców Galerii Askana dołączy sklep z klockami LEGO. To idealne miejsce dla małych i dużych fanów popularnych klocków. W sklepie LEGO w Galerii Askana znajdziecie szeroki wybór zestawów LEGO.

Oprócz standardowej oferty oferujemy unikalne zestawy, które nie są dostępne w innych sklepach z zabawkami. Zapraszamy także na nasz profil FB: facebook.com/toptoys24

Tor z elektrycznymi gokartami ponownie w Askanie

22 kwietnia zostanie uruchomiony na ostatnim poziomie parkingu TOR Z ELEKTRYCZNYMI GOKARTAMI. To jedyny taki tor w zachodniej Polsce prowadzony przez eRacing Center. Tor będzie działał do końca września. Posiadacze Karty grzechu warta będą mogli skorzystać z oferty z 20% rabatem.

Salon BIG Star w Galerii Askana już otwarty

Do grona najemców Galerii Askana dołączył salon BIG STAR o powierzchni 116 m kw., który jest zlokalizowany na piętrze.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Wniosek do programu RODZINA 500+ złożysz w Askanie

Już od 1 kwietnia będzie można złożyć wniosek do programu RODZINA 500+ w punkcie przyjmowania wniosków w Galerii Askana, w godzinach od 13.00 do 18.00 od poniedziałku do niedzieli, (czynne tylko w kwietniu 2016r.). PUNKT BĘDZIE ZLOKALIZOWANY PRZY SUPERMARKECIE „BIEDRONKA”.

Przekaż 1% dla Kamila

Kamilek mały superbohater! Posiada wiele niezwykłych mocy: potrafi żyć z tylko jedną komorą serca i niższą ilością tlenu w organizmie, niż rówieśnicy, ma o jeden chromosom więcej niż Wy (zespół Downa), bohatersko zniósł dwie operację serca (jedną w Niemczech), przetrwał kilkanaście infekcji i krytycznych spadków saturacji, a co najważniejsze posiada wyjątkową radość życia!

Pomóż Kamilkowi wygrywać kolejne bitwy i przekaż mu 1% podatku. On z pewnością wykorzysta go w 100%!

Strony