Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

C Club - otwarcie już 1 kwietnia

Już wkrótce, 1 kwietnia do grona najemców Galerii Askana dołączy salon C CLUB oferujący odzież męską. Salon o powierzchni ponad 67 m kw. będzie zlokalizowany na parterze.

Świąteczne godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna w okresie świątecznym.

Moda szyta na miarę

11 i 12 kwietnia odbędzie się w Galerii Askana niezwykłe wydarzenie pod nazwą „Moda szyta na miarę”. To akcja, podczas której klienci Galerii Askana będą mogli przekonać się, jak nadać ubraniom indywidualnego charakteru poprzez ich ozdabianie, przerabianie czy odpowiedni dobór dodatków. Podczas akcji nie zabraknie niebanalnej prezentacji kolekcji salonów Galerii zaaranżowanej na światowe stolice mody, kącika dla dzieci i konkursu dla przedszkoli, kawiarenki krawieckiej z drobnymi przeróbkami gratis, strefy piękna a także wielu innych niespodzianek. Partnerem jest Zespół Szkół Odzieżowych w Gorzowie Wlkp., który podczas akcji zaprezentuje swój ogromny potencjał, w tym ubrania stworzone przez swoich uczniów, a także kilka specjalistycznych maszyn, które można wykorzystać w ozdabianiu ubrań i dodatków.

Tchnij ducha w ciucha w Galerii Askana już 11 i 12 kwietnia!

Dzieci mówią głosem zwierząt

Od 23 marca do 8 kwietnia w Galerii Askana można obejrzeć wystawę prac pt. „Głosem zwierząt”.

W listopadzie 2014 roku Fundacja na Rzecz Zwierząt Altamira ogłosiła konkurs plastyczno - literacki dla dzieci i młodzieży pt: "Głosem Zwierząt". Jak podkreśla Renata Skrzypniak-Młynarczyk, Prezes Zarząd Fundacji na Rzecz Zwierząt Altamira „Projekt ten wpisuje się w nasze cele statutowe o charakterze edukacyjnym. Celem konkursu jest budowanie świadomych i empatycznych postaw od najmłodszych lat, spowodowania otwarcia się na sprawy zwierząt oraz pobudzenie aktywności i chęci pomocy braciom mniejszym. Pomysłowość, bogata wyobraźnia, różnorodność technik oraz wzruszające podejście do tematu czyni prace konkursowe wyjątkowymi i godnymi obejrzenia. Wyłoniliśmy już laureatów i wyróżnionych. Prace charakteryzują się dużym ładunkiem emocji, walorami artystycznymi i zaskakującym nad wyraz zrozumieniem tematu.”

Wiosenne Trendy by Askana - magazyn modowy Galerii Askana

Kolejna edycja magazynu modowego Galerii Askana od dzisiaj jest dostępna na ryku. To już ósmy numer pisma, które pojawiło się na rynku w 2011 roku i spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez czytelników. Magazyn „Trendy by Askana” będący przewodnikiem po światowych trendach w modzie, adresowany do klientów Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim wyróżnia się nietypowym, dużym formatem, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Poza ciekawostkami i inspiracjami modowymi, zawiera on również przegląd najciekawszych wydarzeń w Galerii i mieście.

Przekaż 1% dla Kamilka

Kamil urodził się z połową serduszka (atrezja zastawki trójdzielnej) oraz z Zespołem Downa. Mimo, że ma dopiero kilka miesięcy przeszedł już jedną operację serca i odwiedził więcej gabinetów lekarskich niż niejeden dorosły. Jego serduszko jest słabe i powoduje, że szybko się męczy i sinieje, a zwykła infekcja może być dla niego śmiertelnie niebezpieczna. Musi być pod stała opieką szeregu lekarzy specjalistów oraz codziennie ćwiczyć.

Wiosenne inspiracje - nowe kolekcje

W salonach Galerii Askana już pojawiły się nowe kolekcje zwiastujące wiosnę i lato. Zapraszamy do sklepów w poszukiwaniu wiosennych inspiracji modowych!

Galeria Askana dołączyła do akcji "Kup EKO-TORBĘ - drugie życie banera, lepsze życie dzieci"

Akcja nabiera coraz większego rozmachu. 12 stycznia pomysłodawca akcji i jej organizator gościli w Dzień dobry TVN a w filmie prezentującym akcję znalazło się miejsce również dla Galerii Askana.

- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dzieki-chajzerowi-prezydent-nie-wyladowal-w-smietniku,154761.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/gombrowiczowskie-geby-puszczone-z-torbami,154762.html

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!