Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

1 i 11 listopada - godziny otwarcia

Sprawdź, jak Galeria Askana będzie czynna 1 listopada (Wszystkich Świętych) oraz 11 listopada (Święto Niepodległości).

Świnka Peppa w Askanie już 25 i 26 października!

Sympatyczna świnka Peppa odwiedzi Gorzów już 25 i 26 października. W sobotę i niedzielę od godziny 12.00 do 18.00 Galeria Askana zaprasza wszystkie maluchy na rodzinne spotkanie z jedną z najpopularniejszych bohaterek kreskówek dla dzieci - Świnką Peppą. Świnka Peppa to prawdziwa gwiazda - ma tysiące małych wielbicieli, dla których spotkanie z Peppą to wyczekiwane przeżycie!

Akcja "Student może więcej" powraca!

Jesteś studentem? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą legitymację studencką i udasz się na poszukiwania wyjątkowych zniżek w Galerii Askana. Sklepy i restauracje przygotowały specjalne promocje z myślą właśnie o Was :)

Salon Mohito - już wkrótce...

Już w listopadzie do grona najemców Galerii Askana dołączy nowa marka modowa MOHITO, której salon będzie zlokalizowany na parterze.

GINO ROSSI w nowej odsłonie!

Dzisiaj nową odsłonę zaprezentował salon Gino Rossi w Galerii Askana, który otworzył się w nowej lokalizacji. Aktualnie zajmuje powierzchnię 122,6 m kw.

Salon w Galerii Askana to teraz nowoczesny wystrój, charakter i klimat. To komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Jesienne wydanie "TRENDY by Askana" - magazynu modowego Galerii Askana

W sklepach pojawiły się pierwsze jesienne propozycje. Z najmodniejszymi kolorami, wzorami, fakturami, stylami i dodatkami na nadchodzący sezon można zapoznać się w najnowszym wydaniu magazynu „TRENDY by Askana”. To już siódmy numer Magazynu. Magazyn wyróżnia się nietypowym, dużym format, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Zawiera propozycje dla pań, panów a także dla najmłodszych.

Magazyn zawiera również przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Gorzowie Wlkp. Nakład magazynu to 80 000 egzemplarzy. Pisma będzie można szukać w skrzynkach pocztowych, w Galerii Askana oraz w popularnych i chętnie odwiedzanych salonach SPA, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest TUTAJ.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!