Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Galeria Askana partnerem akcji „Biegowe Przebudzenie przez Polskę”

11 czerwca spod Galerii Askana wystartowała akcja BIEGOWE PRZEBUDZENIE organizowana przez Fundację „Ad Rem”. Pięć osób z grupy Dogonić Marzenia, działającej przy Fundacji „Ad Rem”, podjęło wyzwanie i toczy bój z własnymi słabościami na symbolicznej trasie 1 000 kilometrów z Gorzowa Wielkopolskiego do Krakowa. Partnerami akcja są: Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Galeria Askana, która wspiera ciekawe, lokalne inicjatywy. W ostatnim czasie Askana wielokrotnie partnerowała stowarzyszeniu gorzowskich biegaczy, włączając się aktywnie w Bieg Gwiazdkowy oraz Bieg Wielkanocny.

Otwarcie Virgin Mobile

10 czerwca do grona najemców Galerii Askana dołączy salon VIRGIN MOBILE/ Telakces.com. Salon, który zajmie powierzchnię 46 m kw. będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze. Marka powiększy ofertę Galerii z branży „dom i multimedia”.

Telakces.com to firma , która od 2014 firma jest strategicznym partnerem Virgin Mobile, operatora telefonii komórkowej. Obecnie, w barwach Telakces.com i Virgin Mobile działa prawie 100 sklepów, głównie w Polsce, ale także w Czechach i Norwegii.

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Tor z elektrycznymi gokartami ponownie w Askanie

22 kwietnia został uruchomiony na ostatnim poziomie parkingu TOR Z ELEKTRYCZNYMI GOKARTAMI. To jedyny taki tor w zachodniej Polsce prowadzony przez eRacing Center. Tor będzie działał do końca września. Posiadacze Karty grzechu warta będą mogli skorzystać z oferty z 20% rabatem.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Nowe kolekcje wiosenne już w sklepach

W marcu w salonach Galerii pojawiają się już nowe kolekcje. Zapraszamy na udane zakupy.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Kultura Dostępna w kinie Helios!

W każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszym kinie kosztują tylko 10 złotych. Zapraszamy! | Zobacz repertuar

Grzechu Warta - nowe nagrody

Informujemy, że w programie lojalnościowym Galerii Askana "KARTA GRZECHU WARTA" pojawiły się nowe nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii Askana. Więcej informacji na temat programu: www.program.galeria-askana.pl

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!