Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Grzegorz Hyży - Finalista X Factor z koncertem w Askanie

Już 3 sierpnia o godz. 17.00 w Galerii Askana ze swoim koncertem wystąpi GRZEHORZ HYŻY, FINALISTA PROGRAMU X-FACTOR!

Finalista programu X-Factor debiutuje zaskakująco dojrzałym i nieoczywistym albumem. Spotkanie charyzmatycznego wokalisty z uznanym poznańskim producentem oraz kompozytorem Tabbem zaowocowało powstaniem płyty, która ma szansę nie tylko podbić listy przebojów, ale także odświeżyć oblicze polskiego popu. Singiel „Na chwilę” zajął III miejsce polskiego zestawienia airplay, a sam artysta otrzymał nominacje do Eska Music Awards 2014 w kategoriach: najlepszy artysta w sieci, najlepszy hit, najlepszy radiowy debiut.

Oprócz dużej dawki muzyki, fani Grzegorza Hyżego mogą liczyć na konkursy, w których do wygrania będą plyty Grzegorza oraz sesję, podczas której Grzegorz Hyży rozda autografy. Szykuje się świetna zabawa!

Kup bilet w INFOKIOSKU

Już można nabywać bilety w infoKiosku Galerii Askana.

Infokiosk w Galerii Askana honoruje Kartę Dużej Rodziny. Zniżki proponują trzy instytucje współpracujące z Infokioskiem:

  • MCK: -50% za bilety na koncerty organizowane przez MCK
  • Filharmonia: Koncerty Familijne kwota 40 zł dla rodzin 6 osobowych, (2 osoby dorosłe + 4 dzieci)
  • Teatr: -50% za bilety na przedstawienia organizowane przez Nasz Teatr Gorzowski

Sierpień w Askanie

Już od piątku 1 sierpnia salony Galerii Askana przygotowały promocje dla dzieci! Rodzice zakupują, dzieci się relaksują ;) bo w sierpniu mamy strefę zabaw za darmo!

Bezpłatna Strefa Zabaw w Askanie ruszy już 4 sierpnia!

Jeśli jeszcze nie wiecie jaką rozrywkę zapewnić swoim maluchom na sierpniowe dni, mamy dla Was doskonałe rozwiązanie! Już od 4 sierpnia uruchomimy w Galerii Askana BEZPŁATNĄ Strefę Zabaw, w skład której wejdą: pole do minigolfa, strefa klocków, gry na konsoli.

Nowość w Gorzowie - bezpłatny, strzeżony parking rowerowy w Galerii Askana

Już 12 lipca 2014 r. przed wejściem do Galerii Askana powstanie pierwszy w Gorzowie bezpłatny, strzeżony parking rowerowy.

Parking będzie zlokalizowany przed wejściem do Galerii od strony ul. Estkowskiego. Zmieści się na nim 20 rowerów choć docelowo ta liczba może zostać zwiększona. Wszyscy chętni będą mogli pozostawić tu swoje pojazdy codziennie (z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy) od 11.00 do 19.00. Parking będzie działał do końca września. | Regulamin

KONKURS - Gorzowskie Wiadomości Samorządowe w obiektywie

Z okazji jubileuszu 15-lecia Gorzowskich Wiadomości Samorządowych ogłoszono konkurs „GWS w obiektywie”, w którym do wygrania są cenne nagrody - dwa telewizory ufundowane przez TPV Displays Polska oraz trzy bony zakupowe o wartości 500 zł ufundowane przez Galerię Askana.

Komplet na lato tylko w Galerii Askana - wyprzedaż rozpoczęta

Lato coraz bliżej, a wraz z nim Słońce, wysokie temperatury i… letnie wyprzedaże. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach, kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. W sklepach Galerii Askana na klientów czekają super-okazje z których grzech nie skorzystać. Rabaty rosną z każdym dniem. Galeria Askana zachęca do obrania kursu na zniżki i zaprasza do odwiedzania swoich salonów!

Esotiq - nowy salon w Galerii Askana

Do grona najemców Galerii Askana dołączył salon ESOTIQ, który zajmuje powierzchnię 77,59 m kw. i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze galerii.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!