Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Gorzów - Przystań dla Aktywnych

Już 10 października (12.00-19.00) odbędzie się festiwal "Gorzów - Przystań dla aktywnych" realizowany przez Galerię Askana i Fundację "Ad Rem". Festiwal swoim honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Gorzowa.

Ideą akcji jest zaprezentowanie mieszkańcom Gorzowa oraz regionu - instytucji kultury, sportu, sztuki, fundacji, grup nieformalnych i innych podmiotów działających w naszym mieście. Festiwal, poza prezentacją w/w ma na celu zaprezentowanie miasta jako przystani dla ludzi aktywnych, miejsca tętniącego życiem, oferującego rozmaite formy spędzenia czasu i możliwości współpracy.

Askana STYLove - Modowy projekt Galerii Askana

We wrześniu rusza projekt modowy Galerii Askana pn. „Askana STYLove”. To akcja, podczas której stylistka obecna w Galerii wyszukuje stylowych, odważnych a często "zakręconych" ludzi, bawiących się modą.

Budżet obywatelski - Oddaj swój głos w Galerii Askana

Już 21 września do 5 października br. do godz. 14.00. można oddać swój głos wrzucając go do urny zlokalizowanej w Galerii Askana (parter, przy Punkcie Obsługi Klienta)

Jesienne Inspiracje w Galerii Askana

W sklepach już pojawiły się pierwsze jesienne propozycje. Najmodniejsze kolory, wzory, faktury, style i dodatki na nadchodzący sezon czekają na Was w salonach Galerii Askana. Zapraszamy na zakupy!

Tor z elektrycznymi gokartami w Galerii Askana

Galeria Askana wspólnie z E-racing Center mają przyjemność zaprosić na niezwykłe gokartowe szaleństwo. Od 1 lipca do końca września na najwyższym poziomu parkingu w Galerii Askana będzie można oddać się niezwykłej zabawie na torze kartingowym z elektrycznymi gokartami. To niezwykła atrakcja zarówno dla dorosłych, jak również dzieci (min. wzrost to 130 cm).

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Infokiosk to projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Gorzowa i regionu ułatwiając dostęp do szerokiej oferty proponowanej przez instytucje działające w mieście, jak i samo miasto. Jest to kolejne, wspólne działanie Fundacji „Ad Rem” i Galerii Askana, które współpracują ze sobą już od kilku lat, wspierając tym samym lokalną społeczność i podkreślając gorzowski charakter zarówno Galerii, jak i Fundacji.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!