Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

BYTOM: otwarcie w nowej lokalizacji

Od 30 września salon Bytom w nowej lokalizacji, na poziomie 0.

Wystawa "Umysł przyłapany” Centrum Nauki Kopernik

W dniach 14-16 października w godz. 12.00-18.00 zapraszamy do Galerii Askana na wyjątkową wystawę Centrum Nauki Kopernik pn. „Umysł przyłapany”. Na zwiedzających czekać będzie aż 13 niezwykłych interaktywnych stanowisk. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.

Eurofirany - wielkie otwarcie już 30 września

Miło nam poinformować, że do listy ponad 70 firmowych salonów Eurofiran dołącza właśnie kolejny. Już od 30 września września zapraszamy Państwa do nowego, 150 metrowego salonu w Galerii Askana znajdującego się na I piętrze. Dla klientów w weekend otwarcia (w dniach 30.09-2.10) salon przygotował 20% rabaty na wybrany asortyment.

Eurofirany to marka rozpoznawana od lat w Polsce, ale także za granicą. Od 1991 roku firma jest największym importerem firan i zasłon na terenie naszego kraju. Pasję do wystroju wnętrz łączy z najwyższą jakością oferowanych produktów i świadczonych usług.

Nowe kolekcje - jesień 2016

W sklepach Galerii Askana pojawiły się już nowe kolekcje. Jak się okazuje, tegoroczna jesień na pewno nie będzie nudna, a to za sprawą najnowszych trendów w modzie. Czy tej jesieni będzie dominował styl boho, a może szkockie wzory i dżins w nowej odsłonie? Jedno jest pewne, propozycje salonów Galerii Askana pokazują, że tej jesieni projektanci dali upust swej kreatywności, dzięki czemu oferta modowa jest różnorodna, a każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Tor z elektrycznymi gokartami ponownie w Askanie

22 kwietnia został uruchomiony na ostatnim poziomie parkingu TOR Z ELEKTRYCZNYMI GOKARTAMI. To jedyny taki tor w zachodniej Polsce prowadzony przez eRacing Center. Tor będzie działał do 25 września. Posiadacze Karty grzechu warta będą mogli skorzystać z oferty z 20% rabatem.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Kultura Dostępna w kinie Helios!

W każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszym kinie kosztują tylko 10 złotych. Zapraszamy! | Zobacz repertuar

Grzechu Warta - nowe nagrody

Informujemy, że w programie lojalnościowym Galerii Askana "KARTA GRZECHU WARTA" pojawiły się nowe nagrody: karty podarunkowe do sklepów Galerii Askana. Więcej informacji na temat programu: www.program.galeria-askana.pl

Strony