Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Wystawa zabytkowych motocykli

Jednoślady sprzed lat - to właśnie one ożywią wspomnienia w Galerii Askana. Od 23 do 29 stycznia będzie można obejrzeć wystawę niezwykłych, zabytkowych motocykli. Jeśli ktoś miały ochotę cofnąć się do roku 1936 jest ku temu doskonała okazja.

Wyprzedaż rocznika - Motoweekend w Askanie

W weekend 28-29 stycznia w Galerii Askana nie lada gratka dla wszystkich osób, które szykują się do zakupu nowego samochodu, fanów i pasjonatów motoryzacji.

Dealerzy zaprezentują ofertę, wspartą profesjonalnym doradztwem i atrakcyjnymi rabatami. To świetna okazja aby obejrzeć te wszystkie marki w jednym miejscu i skorzystać z wyjątkowych zniżek!

Wystawa KOLEJKOLAND już od 4 lutego w Askanie

W dniach 4-12 lutego nie lada atrakcji przy okazji ferii zimowych. W godz. 11.00-19.00 będzie można odwiedzić bajkowy świat kolei w Galerii Askana.

Wystawa KOLEJKOLAND czynna w dniach 4-12 lutego, w godzinach od 11.00 do 19.00. Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatny Internet wi-fi w Galerii Askana

Galeria Askana w Gorzowie Wlkp. przygotowała nowe udogodnienie dla swoich Klientów, wpływające na przyjemność robienia zakupów i komfort przebywania w galerii.

Każdy użytkownik urządzeń mobilnych może bez przeszkód korzystać z obejmującej trzy poziomy obiektu bezpłatnej sieci wi-fi. Dzięki temu, można bez problemów posurfować w internecie ale też wyszukać na stronie www Galerii Askana czy profilu facebookowym najnowszych promocji oraz informacji o nadchodzących w Galerii wydarzeniach.

Większa i nowocześniejsza strefa restauracyjna

Rozpoczęły się prace nad nową strefą restauracyjną w Galerii Askana (poziom +1). Wkrótce oferta gastronomiczna galerii będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i różnorodna. Strefa zyska też nowy design, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Nowa strefa food court będzie zlokalizowana na piętrze i zajmie ponad 700 m kw. Dzięki atrakcyjnej ofercie i przyjaznej architekturze będzie miejscem idealnym do spotkań biznesowych, rodzinnych czy z przyjaciółmi. Znajdzie się na niej również kącik dla dzieci. O najemcach, którzy będą obecni w strefie poinformujemy wkrótce.

RADOŚĆ ZAKUPÓW - wyprzedaż zimowa

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Askana oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 50% ceny.

MEDIA EXPERT: weź udział w ankiecie

Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkich do zarejestrowania swoich produktów i wzięcia udziału w bezpłatnej ankiecie. Do wygrania aż 750 zł!

Zapraszamy na stronę: mediaexpert.pl

Laboratorium SYNEVO nowym partnerem Karty Grzechu Wartej

Do nowych partnerów Karty Grzechu Wartej dołączyło Laboratorium SYNEVO. Posiadacz Karty Grzechu Warta otrzyma 25% rabatu na badania podstawowe oraz kartę do wyników on-line GRATIS. Wystarczy, że przed wykonaniem badań w Synevo okaże swoją kartę.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Loteria paragonowa - weź paragon, graj o nagrody!

Zrób zakupy w Galerii Askana - weź paragon, zarejestruj go na www.loteriaparagonowa.gov.pl i graj o nagrody!

Loteria Paragonowa to akcja Ministerstwa Finansów, dzięki której wzrośnie świadomość Polaków na temat tego jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Prośba o paragon wspiera uczciwych przedsiębiorców i równą konkurencję między nimi. Każdy uczciwy przedsiębiorca może być partnerem Loterii Paragonowej.

Strony