Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Turniej gokartowy już 12 września - Galeria Askana i E-Racing Center zapraszają!

Już 12 września pierwszy Turniej gokartowy o puchar Galerii Askana organizowany przez E-Racing Center i Galerię Askana.

Dobra zabawa, rywalizacja i możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Księgarnia Matras w nowej odsłonie

29 sierpnia w nowej lokalizacji, na niemal 300 m kw. w Galerii Askana zaprezentuje się Księgarnia MATRAS. Nowy koncept będzie wzbogacony m in. o Matras Caffe, gdzie miłośnicy książek będą delektować się filiżanką dobrej kawy a najmłodsi oddadzą się zabawie w kąciku dziecięcym.

Sierpniowa strefa zabawy w Galerii Askana

Galeria Askana przygotowała znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy zastanawiają się jaką rozrywkę zapewnić swoim pociechom na wakacyjne dni. Przez cały sierpień będzie dostępna w Galerii Askana bezpłatna strefa zabawy, a na niej różnorodne atrakcje: pole do minigolfa, gry na konsoli, strefa klocków, wata cukrowa, tor z jeździkami dla maluszków a także stoły do piłkarzyków. Codziennie do końca sierpnia (od poniedziałku do piątku w godz. 12-19, w soboty i niedziele do 13-20) dzieci będą mogły oddać się fantastycznej zabawie.

Tor z elektrycznymi gokartami w Galerii Askana

Galeria Askana wspólnie z E-racing Center mają przyjemność zaprosić na niezwykłe gokartowe szaleństwo. Od 1 lipca do końca września na najwyższym poziomu parkingu w Galerii Askana będzie można oddać się niezwykłej zabawie na torze kartingowym z elektrycznymi gokartami. To niezwykła atrakcja zarówno dla dorosłych, jak również dzieci (min. wzrost to 130 cm).

Kup EKO-TORBĘ - finał tuż tuż...

Komitet Organizacyjny Grupy „Zbieramy Banery” ma przyjemność podzielić się informacją, że zmierza do finału akcji. Dzięki zyskom ze sprzedaży toreb uszytych z powyborczych banerów, a przede wszystkim Fundacji „Ad Rem”, partnera akcji który pozyskał dofinansowanie - grant, dwudziestu podopiecznych Pogotowia Opiekuńczo-Wychowawczego z Gorzowa Wlkp. w terminie 24-29 sierpnia 2015 wyjedzie na kolonie letnią do Międzywodzia. Do uzyskania całego celu jaki przed sobą postawiliśmy, brakuje nam jeszcze tylko 3000 pln. Ostatnie sztuki eko toreb, można kupić w infoKIOSKu w Galerii Askana (na poziomie „0”) za jedyne 39 pln.

Rajskie promocje - wyprzedaże do -70%

Lato coraz bliżej, a wraz z nim Słońce, wysokie temperatury i chęć spędzenia czasu w rajskim klimacie. Galeria Askana ma doskonałą propozycję dla swoich klientów – zaprasza do skorzystania z Rajskich Promocji, w których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych galerii. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. W klimatyzowanych sklepach galerii każdy będzie mógł skompletować walizkę i uzupełnić swoją letnią garderobę w bardzo korzystnych cenach.

Bezpłatny, strzeżony parking rowerowy przed Askaną

Od dzisiaj do 30 sierpnia przed wejściem do Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim działa bezpłatny, strzeżony parking rowerowy.

Parking jest zlokalizowany przed wejściem do Galerii od strony ul. Estkowskiego. Zmieści się na nim 20 rowerów choć docelowo ta liczba może zostać zwiększona. Wszyscy chętni będą mogli pozostawić tu swoje pojazdy codziennie (z wyjątkiem świąt ustawowo wolnych od pracy) od 11.00 do 19.00. Parking będzie działał do 30 sierpnia.

Kup bilet w InfoKIOSKU

Infokiosk to miejsce, w którym można nabyć bilety na najważniejsze imprezy w mieście, zarówno koncerty, bilety do teatru i filharmonii, na mecze koszykówki czy piłki nożnej, a także gadżety Klubu Sportowego AZS PWSZ oraz Klubu Sportowego Stilon Gorzów. To jednak nie wszystko. Będzie można również uzyskać informacje o najbardziej aktualnych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez miasto.

Infokiosk to projekt, który wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Gorzowa i regionu ułatwiając dostęp do szerokiej oferty proponowanej przez instytucje działające w mieście, jak i samo miasto. Jest to kolejne, wspólne działanie Fundacji „Ad Rem” i Galerii Askana, które współpracują ze sobą już od kilku lat, wspierając tym samym lokalną społeczność i podkreślając gorzowski charakter zarówno Galerii, jak i Fundacji.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!