Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

JUŻ JEST - PREZENTY BY ASKANA świąteczny katalog Galerii Askana

Dla osób, które nadal nie mają pomysłów na prezenty dla najbliższych, lub nie są pewne swojego wyboru Galeria Askana przygotowała świąteczny poradnik prezentowy zatytułowany „PREZENTY BY ASKANA” – wypełniony pomysłami i inspiracjami. Katalog zawiera propozycje na upominki dla całej rodziny – co najważniejsze, wszystkie do nabycia w salonach Galerii Askana. Niezależnie od wieku i upodobań, każdy znajdzie trafną podpowiedź na podarunek dla swoich bliskich. | wersja elektroniczna

Wystawa magii i iluzji od 22 do 30 listopada

Poznaj tajniki magii z Galerią Askana - 22-30 listopada. Pięć gabinetów pełnych dziwów i tajemnic, profesjonalne pokazy iluzji, osobliwe doświadczenia, warsztaty czarodziejstwa dla najmłodszych - to wszystko (i jeszcze więcej!) przygotowała dla swoich Klientów Galeria Askana, która od 22 do 30 listopada zamieni się w kolebkę magii.

Bajkowy Grudzień w Galerii Askana

Oto nadchodzi BAJKOWY GRUDZIEŃ W GALERII ASKANA. Już 4 grudnia Galeria zamieni się w niezwykłą bajkową krainę. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla całych rodzin. Zapoznaj się z naszym świątecznym rozkładem jazdy i baw się razem z nami. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie! To będzie wyjątkowy czas – bajkowy grudzień w galerii Askana. Spędź go z nami!

Otwarcie salonu MOHITO w Galerii Askana już 30 listopada

30 listopada 2014 r. do grona najemców Galerii Askana dołączy salon MOHITO, który zajmie powierzchnię 325,40 m kw. i będzie zlokalizowany na parterze.

Salon MOHITO powiększy ofertę z branży "moda". Specjalnie na dzień otwarcia marka przygotowała wyjątkową promocję dla klientów Galerii Askana, którzy będą mogli dokonać zakupów ze specjalnym rabatem -20% na całą kolekcję (nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy kolekcji specjalnych).

Akcja "Student może więcej" powraca!

Jesteś studentem? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą legitymację studencką i udasz się na poszukiwania wyjątkowych zniżek w Galerii Askana. Sklepy i restauracje przygotowały specjalne promocje z myślą właśnie o Was :)

Jesienne wydanie "TRENDY by Askana" - magazynu modowego Galerii Askana

W sklepach pojawiły się pierwsze jesienne propozycje. Z najmodniejszymi kolorami, wzorami, fakturami, stylami i dodatkami na nadchodzący sezon można zapoznać się w najnowszym wydaniu magazynu „TRENDY by Askana”. To już siódmy numer Magazynu. Magazyn wyróżnia się nietypowym, dużym format, pozwalającym w sposób wyczerpujący przedstawić wszelkie detale dotyczące każdego z trendów. Zawiera propozycje dla pań, panów a także dla najmłodszych.

Magazyn zawiera również przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Gorzowie Wlkp. Nakład magazynu to 80 000 egzemplarzy. Pisma będzie można szukać w skrzynkach pocztowych, w Galerii Askana oraz w popularnych i chętnie odwiedzanych salonach SPA, salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest TUTAJ.

Galeria Askana pomaga i zachęca do zbierania nakrętek

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku!

W 2010 roku Galeria Askana zainicjowała akcję zbiórki plastikowych nakrętek. Ze środków uzyskanych z ich sprzedaży i ponownego przetworzenia uzyskała środki, które w całości zostały przeznaczone na pomoc chorym dzieciom. Z tych środków został zakupiony sprzęt (4 wózki, pionizator, kamizelka oscylacyjna) na łączną kwotę ponad 60 000 zł! Przez 4 lata zebrano w sumie prawie 33 mln nakrętek, które ważyły ponad 83 tony!