Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

BOBASY PRZYTULASY - 8 października w Askanie - Finał Tygodnia Bliskości

To wyjątkowa akcja organizowana przez grupę GORZÓW W CHUŚCIE, z myślą o przyszłych i młodych rodzicach. Podczas akcji profesjonaliści udzielą fachowych porad, które zdecydowanie są nieocenione w początkach rodzicielstwa. Serdecznie zapraszamy do Askany już 8 października. Miejsce akcji: pasaż przy "Czasie na Herbatę".

Urodzinowe promocje

Z okazji 10-tych Urodzin salony Galerii Askana przygotowały wyjątkowe promocje i zniżki. Życzymy udanych zakupów w dobrych cenach!

Piknik pod wiszącą sprawą

„Piknik pod wiszącą sprawą”, to kolejne unikalne wydarzenie, które odbędzie się 15 września w Galerii Askana. O sile mediacji będzie można przekonać się podczas spotkania w Askanie organizowanego przez Centrum Mediacji SIŁA ZGODY przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA.

Świętujemy 10-te urodziny Galerii Askana

Tak! To już 10 lat. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania naszych URODZIN! Wszyscy jesteście zaproszeni!

Zapraszamy do zapoznania się z programem 10-tych Urodzin Galerii Askana.

Otwarcie salonu Empik w Askanie już 25 sierpnia!

Miło nam poinformować, że Empik – salon jednej z najbardziej znanych i lubianych marek w Polsce – zostanie otwarty w Galerii Askana już 25 sierpnia. Zajmie on powierzchnię niemal 300 m kw. i będzie zlokalizowany na parterze.

Wakacyjna strefa zabawy

W lipcu i sierpniu zapraszamy do naszej strefy zabawy. Czekają na Was bezpłatne atrakcje:
- Pole do minigolfa
- Stoły do piłkarzyków
- Strefa klocków
Życzymy miłej zabawy!

Rewitalizacja w Kadrze

W Galerii Askana można obejrzeć wystawę prac pn. „Rewitalizacja w kadrze”. Prace pozostaną z nami do końca lipca.

Stowarzyszenie św. Eugeniusza de Mazenoda wraz z Miejskim Przedszkolem Integracyjnym nr 27, Zespołem Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego i Szkołą Podstawową nr 10 im. Tadeusza Kościuszki przygotowało projekt "Gorzów - nasza rodzinna przystań", którego celem jest rewitalizacja Zawarcia poprzez aktywizację mieszkających tu rodzin.

OLIMP: praca na stanowisku szef kuchni i kucharz

Już wkrótce otwieramy nową restaurację OLIMP, która oferuje dania na wagę w strefie Food Court w Galerii Handlowej Askana Gorzów Wielkopolski, w związku z tym zatrudnimy osobę na stanowisko: SZEF KUCHNI oraz KUCHARZ.

Apetyt na zniżki

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury oraz okres cenowych zniżek w Galerii Askana. Galeria zaprasza do skorzystania z ofert letnich wyprzedaży, z których można przebierać w ponad 100 sklepach i punktach usługowych galerii.

Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach i kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. Ze szczegółami ofert wyprzedażowych można się zapoznać w zakładce PROMOCJE na stronie internetowej Galerii oraz na facebooku.

Wystawa: Chciałbym, aby mój chory kolega…

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac pt. "Chciałbym, aby mój chory kolega…"

Organizatorem wystawy jest Przedszkole Miejskie nr 23 im. Małego Tygryska Pietrka, z którego dwoje dzieci boryka się z białaczką. Dzieci z gorzowskich przedszkoli swój udział w kampanii społecznej z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi akcentują wykonaniem pracy plastycznej pt. "Chciałbym, aby mój chory kolega…"

Strony