Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

Rewitalizacja w Kadrze

W Galerii Askana można obejrzeć wystawę prac pn. „Rewitalizacja w kadrze”. Prace pozostaną z nami do końca lipca.

Stowarzyszenie św. Eugeniusza de Mazenoda wraz z Miejskim Przedszkolem Integracyjnym nr 27, Zespołem Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego i Szkołą Podstawową nr 10 im. Tadeusza Kościuszki przygotowało projekt "Gorzów - nasza rodzinna przystań", którego celem jest rewitalizacja Zawarcia poprzez aktywizację mieszkających tu rodzin.

Dzieci na tropie historii w Galerii Askana

Od 31 maja do 3 czerwca Galerii Askana zaprasza na pełne atrakcji Dni Dziecka. W tym roku zabawa będzie nawiązywać do historii oraz zagadnień związanych ze Starożytnym Egiptem.

MOTOKREW ponownie w Askanie

27 maja w godz. 9.00-14.00 odbędzie się akcja MOTOKREW organizowana w Askanie przez Stowarzyszenie 96MC.

W programie: zbiórka krwi – dla osób oddających krew upominki, wystawa motocykli Yamaha i Kawasaki, wystawa motocykli zabytkowych, prezentacja motocykli członków grupy 96MC, pokaz rycerski, występ zespołu Radio Landsberg i pokaz ZUMBY.

ASKALANDIA: remont

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-25 maja Askalandia będzie nieczynna z powodu remontu.

Wkrótce zapraszamy do sali zabaw w nowej odsłonie.

Salon Yes w nowej odsłonie

Salon YES w Galerii Askana prezentuje się w nowej odsłonie. W chwili obecnej salon powiększył swoją powierzchnię do niemal 70 m kw. i znajduje się na parterze. Zapraszamy do salonu YES w nowej lokalizacji!

Super rodzice w Galerii Askana

20 maja zapraszamy do Galerii Askana na wydarzenie pn. „SUPER RODZICE”. Gościem specjalnym akcji będzie Dorota Gardias – gwiazda znana szerszej publiczności z telewizji TVN. Podczas sobotniego wydarzenia nie zabraknie prezentacji asortymentu dla przyszłych rodziców, stylizacji ciążowych i mody dla całej rodziny. Przyszli rodzice będą mogli wziąć udział w maratonie „wykładów świadomej mamy”, w którym poruszone zostaną tematy chustonoszenia, żywienia dzieci oraz treningów w czasie ciąży. Nie zabranie również atrakcji dla najmłodszych. To z myślą o nich powstanie akademia twórczego maluszka a w niej strefa zabawy z piaskiem kinetycznym, malowanie buziek, zabawy sportowe i spotkanie z mega maskotką DINUSIEM.

Strefa atrakcji FOX Comedy i Cyfrowego Polsatu w ASKANIE

Dla mamy, dla taty, dla siostry, dla brata – FOX Comedy wymiata!

Przyjdź 6 maja do Galerii Askana i wymiataj z FOX Comedy!

Zapraszamy całe rodziny do strefy „Dla każdego coś śmiesznego”. Czekają tam na Was atrakcje inspirowane kultowymi serialami emitowanymi na FOX Comedy, takimi jak: Simpsonowie, Muppety, Jak poznałem waszą matkę i Współczesna rodzina.

Zwierzaki w Galerii Askana 2017

13 maja Galeria Askana organizuje kolejną, III już edycję wydarzenia edukacyjnego pt. "Zwierzaki w Galerii Askana". Jednym z istotnych elementów akcji będzie prezentacja programu "Bezpieczny Pies - Bezpieczne dziecko". Program akcji umożliwi dzieciom naukę odpowiednich zachowań w obecności czworonoga oraz pozwoli na bezpieczny kontakt z psami. Nie zabraknie zabaw z udziałem psich terapeutów z elementami dogoterapii. Wydarzenie ma na celu pokazanie jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa i uświadomienie, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie.

OCHNIK w nowej odsłonie

Zapraszamy do nowego salonu OCHNIK w Galerii Askana. Większy salon o powierzchni ponad 180 m kw. nadal jest zlokalizowany na piętrze. Został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu. Zapraszamy do Ochnika nieopodal Punktu Obsługi Klienta.

HARMONY - nowy salon w Galerii Askana

Zapraszamy Państwa do nowego salonu HARMONY, który mieści się na parterze nieopodal Martes Sportu i Biedronki.

HARMONY to butik z wysoko pozycjonowanymi markami włoskimi, które sprawią, że moda nabiera międzynarodowego charakteru. W ofercie nowego salonu znajdą Państwo marki jak: Gil Santucci, Babylon, Roberta Biagi, Tenax, Armani Jeans, Iceberg, Elisabetta Franchi i Mangano.

Strony