Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

Najlepsze świąteczne prezenty - spotkanie z Anną Nowak-Ibisz

9 grudnia będzie niezwykła okazja by spotkać się z gwiazdą programu "Pani Gadżet". Anna Nowak-Ibisz opowie o najlepszych prezentach i sprawnych przygotowaniach do Świąt.

Mikołajki z Lwem Erykiem

W tym roku z okazji Mikołajek Galerię Askana odwiedzi Lew Eryk. Dzielny Eryk pokazuje dzieciom, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak być samodzielnym, dzielić się z innymi czy radzić sobie z emocjami. Eryk jest bardzo odważnym lwiątkiem, które doskonale radzi sobie w każdej sytuacji. Przygody Dzielnego Lwa Eryka można śledzić, oglądając filmy z pluszowym bohaterem w roli głównej na minimini. Więcej na http://www.miniminiplus.pl/

Szlachetna Paczka - inauguracja w Askanie

Podczas sobotniego spotkania w Askanie, wolonatriusze opowiedzą o idei Szlachetnej Paczki i będą zachęcać do współuczestnictwa w akcji. 25 listopada w godz. 13.00-17.00 nie zabraknie tańca i muzyki, a wszystko po to by zachęcić mieszkańców Gorzowa do niesienia pomocy innym. Zapraszamy - dołączcie do nas!

Black Friday - już 24 listopada

Tegoroczna akcja BLACK FRIDAY Polska przypada 24 listopada. Akcja zyskała popularnośćw Ameryce Północnej i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Salony Galerii Askana już drugi rok z rzędu przygotowały z tej okazji atrakcyjne zniżki i rabaty. Ostatni piątek listopada to prawdziwe święto niższych cen. Salony galerii proponują tego dnia zniżki sięgające nawet -50%.

Askana i Fundacja Mam Marzenie zbierają maskotki dla małych pacjentów!

W tym roku po raz kolejny Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszaków i materiałów plastycznych, które następnie wolontariusze zaniosą i przekażą dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych. Do 25 listopada w Galerii Askana trwa zbiórka maskotek, gier planszowych, książek i artykułów plastycznych. W specjalnie wydzielonym miejscu przy Punkcie Obsługi Klienta można wrzucić swój podarunek.

Niedziela z Maszą i Niedźwiedziem

26 listopada Galerię Askana odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

Zostań Chefem Askanowych Smaków - weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie i wygrywaj! Wystarczy, że wyślesz swój przepis na danie za 25 zł netto na adres konkurs@goodnewscompany.pl

Prace konkursowe w postaci przepisu kulinarnego oraz opcjonalnie zdjęcia potrawy, gdzie składniki użyte do jego wykonania nie przekraczają kwoty 25 złotych netto należy wysłać w terminie od 17 do 27 października 2017. Jeśli Twój przepis urzeknie jury zakwalifikujesz się do II etapu  Wówczas zaprezentujesz się na scenie Galerii Askana.

Nowe smaki - Robert Sowa i Samar Khanafer w Askanie

28 i 29 października odbędzie się w Galerii Askana wydarzenie kulinarne z udziałem gwiazd: Roberta Sowy i Samar Khanafer. Będzie to doskonała okazja do skosztowania przepysznych potraw i sprawdzenia, jak gotują najlepsi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego smaku.

BOBASY PRZYTULASY - 8 października w Askanie - Finał Tygodnia Bliskości

To wyjątkowa akcja organizowana przez grupę GORZÓW W CHUŚCIE, z myślą o przyszłych i młodych rodzicach. Podczas akcji profesjonaliści udzielą fachowych porad, które zdecydowanie są nieocenione w początkach rodzicielstwa. Serdecznie zapraszamy do Askany już 8 października. Miejsce akcji: pasaż przy "Czasie na Herbatę".

Urodzinowe promocje

Z okazji 10-tych Urodzin salony Galerii Askana przygotowały wyjątkowe promocje i zniżki. Życzymy udanych zakupów w dobrych cenach!

Strony