Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Wakacyjna strefa zabawy

W lipcu i sierpniu zapraszamy do naszej strefy zabawy. Czekają na Was bezpłatne atrakcje:
- Pole do minigolfa
- Stoły do piłkarzyków
- Strefa klocków
Życzymy miłej zabawy!

Nowa strefa restauracyjna już otwarta

Zapraszamy Państwa do nowej strefy restauracyjnej, która powstała na piętrze Galerii Askana. Strefa zyskała nowy wygląd, łączący tradycję z nowoczesnością i wpisujący się w bardzo atrakcyjną architekturę całej galerii. Ponadto m in. dzięki większej przestrzeni będzie jeszcze wygodniej i funkcjonalniej a dzięki nowym najemcom - jeszcze smaczniej.

Otwarcie salonu Empik w Askanie już 25 sierpnia!

Miło nam poinformować, że Empik – salon jednej z najbardziej znanych i lubianych marek w Polsce – zostanie otwarty w Galerii Askana już 25 sierpnia. Zajmie on powierzchnię niemal 300 m kw. i będzie zlokalizowany na parterze.

PIZZA HUT w gronie najemców

PIZZA HUT EXPRESS - długo oczekiwany najemca nowej strefy restauracyjnej Galerii Askana dołączył do grona odbiorców. Lokal o powierzchni ponad 60 m kw. wzbogacił ofertę gastronomiczną centrum.

Zbierajmy nakrętki i wspólnie pomagajmy!

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku! Aktualnie zakończyliśmy zbiórkę nakrętek dla bliźniaczek: Agatki i Natalki Melka z Wielenia. Wspólnie pomogliśmy w zakupie urządzenia do reedukacji chodu oraz bieżni dla dziewczynek. Zebraliśmy w sumie 23000 kg nakrętek na sumę 18 000 PLN. Dziękujemy wszystkim, dzięki zaangażowaniu których realizacja tego celu była możliwa!

PIZZAHUT: pracownik restauracji

W związku z dynamicznym rozwojem marki Pizza Hut poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK RESTAURACJI PIZZA HUT W GALERII ASKANA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM.

Psy mile widziane w Galerii Askana

Miło nam poinformować, że klienci Galerii Askana mogą bez przeszkód wchodzić na jej teren wraz ze swoimi pupilami. Jest to ważne szczególnie w obliczu zbliżającego się lata, gdy wysokie temperatury są dużym zagrożeniem dla zdrowia i życia psów zostawianych w samochodach. Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi komentarzami po poprzednich akcjach, co nas utwierdziło w przekonaniu, że umożliwienie wejścia do galerii wraz z pupilem jest dobrym pomysłem. Wielu klientów traktuje psy jak członków rodziny, dlatego - jeżeli pies nie obawia się otoczenia galerii handlowej, jest pod stałą opieką właściciela i nie sprawia kłopotu – to jest mile widzianym gościem Galerii Askana.

Kraina zabaw Askalandia w Askanie w nowej odsłonie!

Po remoncie prezentuje się jeszcze piękniej, oferuje dużo więcej atrakcji. ASKALANDIA to idealne miejsce na przyjęcie urodzinowe i wspaniałą zabawę.

OLIMP: praca na stanowisku szef kuchni i kucharz

Już wkrótce otwieramy nową restaurację OLIMP, która oferuje dania na wagę w strefie Food Court w Galerii Handlowej Askana Gorzów Wielkopolski, w związku z tym zatrudnimy osobę na stanowisko: SZEF KUCHNI oraz KUCHARZ.

EMPIK w gronie najemców Galerii Askana

Miło nam poinformować, że grono najemców Galerii Askana powiększy się o kolejną, silną markę. EMPIK - jedna z najbardziej znanych sieci w Polsce - otworzy swój salon na powierzchni niemal 300 m kw. Sklep będzie zlokalizowany na parterze.

Strony