Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Black Friday - już 24 listopada

Tegoroczna akcja BLACK FRIDAY Polska przypada 24 listopada. Akcja zyskała popularnośćw Ameryce Północnej i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Salony Galerii Askana już drugi rok z rzędu przygotowały z tej okazji atrakcyjne zniżki i rabaty. Ostatni piątek listopada to prawdziwe święto niższych cen. Salony galerii proponują tego dnia zniżki sięgające nawet -50%.

Niedziela z Maszą i Niedźwiedziem

26 listopada Galerię Askana odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

Nowa odsłona Cafe Castellari

Kawiarnia Cafe Castellari zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie. Nadal jest zlokalizowana na parterze.

Szlachetna Paczka - inauguracja w Askanie

Podczas sobotniego spotkania w Askanie, wolonatriusze opowiedzą o idei Szlachetnej Paczki i będą zachęcać do współuczestnictwa w akcji. 25 listopada w godz. 13.00-17.00 nie zabraknie tańca i muzyki, a wszystko po to by zachęcić mieszkańców Gorzowa do niesienia pomocy innym. Zapraszamy - dołączcie do nas!

Askana i Fundacja Mam Marzenie zbierają maskotki dla małych pacjentów!

W tym roku po raz kolejny Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszaków i materiałów plastycznych, które następnie wolontariusze zaniosą i przekażą dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych. Do 25 listopada w Galerii Askana trwa zbiórka maskotek, gier planszowych, książek i artykułów plastycznych. W specjalnie wydzielonym miejscu przy Punkcie Obsługi Klienta można wrzucić swój podarunek.

Wielkie otwarcie Restauracji OLIMP w Galerii Askana

30 września do grona nowych najemców strefy food court dołączy restauracja OLIMP. Zapraszamy serdecznie na otwarcie! Lokal gastronomiczny o powierzchni ponad 110 m kw. będzie zlokalizowany w nowej strefie restauracyjnej na piętrze.

Ze specjalną ulotką -15% na wszystko!

ŚWIAT KSIĄŻKI - nowy salon

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu w Galerii Askana. Księgarnia sieci Księgarnie Świat Książki dołączyła do grona najemców. Salon o powierzchni niemal 90 m kw. jest zlokalizowany na najniższym poziomie galerii.

EMPIK w Askanie już otwarty!

Empik - salon jednej z najbardziej znanych i lubianych marek w Polsce – dołączył do grona najemców Askany!

Zajmuje powierzchnię niemal 300 m kw. i jest zlokalizowany na parterze.

MODNE DZIECIAKI - nowy salon w Galerii Askana

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu MODNE DZIECIAKI oferującego asortyment dziecięcy. Sklep o powierzchni ponad 120 m kw. został otwarty na piętrze.

MODNE DZIECIAKI to oryginalne i modne ubranka oraz obuwie dla maluchów oraz dzieci starszych. W ofercie salonu znajdą się odzież i dodatki renomowanych firm m.in. MAYORAL i JAMIKS. Ubranka dla dzieci, zarówno eleganckie, jak i sportowe, są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz szyte zgodnie z aktualnymi trendami. Asortyment będzie dostępny w czterech przedziałach wiekowych: NEW BORN (0-9 m-cy), BABY (9 – 24 m-cy), MINI (3 – 9 lat) oraz JUNIOR (9 – 16 lat).

PIZZA HUT w gronie najemców

PIZZA HUT EXPRESS - długo oczekiwany najemca nowej strefy restauracyjnej Galerii Askana dołączył do grona odbiorców. Lokal o powierzchni ponad 60 m kw. wzbogacił ofertę gastronomiczną centrum.

Strony