Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Wydarzenia

Nowe smaki - Robert Sowa i Samar Khanafer w Askanie

28 i 29 października odbędzie się w Galerii Askana wydarzenie kulinarne z udziałem gwiazd: Roberta Sowy i Samar Khanafer. Będzie to doskonała okazja do skosztowania przepysznych potraw i sprawdzenia, jak gotują najlepsi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego smaku.

Zostań Chefem Askanowych Smaków - weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie i wygrywaj! Wystarczy, że wyślesz swój przepis na danie za 25 zł netto na adres konkurs@goodnewscompany.pl

Prace konkursowe w postaci przepisu kulinarnego oraz opcjonalnie zdjęcia potrawy, gdzie składniki użyte do jego wykonania nie przekraczają kwoty 25 złotych netto należy wysłać w terminie od 17 do 27 października 2017. Jeśli Twój przepis urzeknie jury zakwalifikujesz się do II etapu  Wówczas zaprezentujesz się na scenie Galerii Askana.

Wielkie otwarcie Restauracji OLIMP w Galerii Askana

30 września do grona nowych najemców strefy food court dołączy restauracja OLIMP. Zapraszamy serdecznie na otwarcie! Lokal gastronomiczny o powierzchni ponad 110 m kw. będzie zlokalizowany w nowej strefie restauracyjnej na piętrze.

Ze specjalną ulotką -15% na wszystko!

Salon KUBENZ dołączył do grona najemców

Miło nam poinformować Państwa, że oferta Galerii Askana jest coraz silniejsza. Salon KUBENZ dołączył do grona najemców. Sklep oferujący odzież męską jest zlokalizowany na parterze i zajmuje powierzchnię ponad 115 m kw.

ŚWIAT KSIĄŻKI - nowy salon

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu w Galerii Askana. Księgarnia sieci Księgarnie Świat Książki dołączyła do grona najemców. Salon o powierzchni niemal 90 m kw. jest zlokalizowany na najniższym poziomie galerii.

EMPIK w Askanie już otwarty!

Empik - salon jednej z najbardziej znanych i lubianych marek w Polsce – dołączył do grona najemców Askany!

Zajmuje powierzchnię niemal 300 m kw. i jest zlokalizowany na parterze.

MODNE DZIECIAKI - nowy salon w Galerii Askana

Serdecznie zapraszamy do nowego salonu MODNE DZIECIAKI oferującego asortyment dziecięcy. Sklep o powierzchni ponad 120 m kw. został otwarty na piętrze.

MODNE DZIECIAKI to oryginalne i modne ubranka oraz obuwie dla maluchów oraz dzieci starszych. W ofercie salonu znajdą się odzież i dodatki renomowanych firm m.in. MAYORAL i JAMIKS. Ubranka dla dzieci, zarówno eleganckie, jak i sportowe, są wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz szyte zgodnie z aktualnymi trendami. Asortyment będzie dostępny w czterech przedziałach wiekowych: NEW BORN (0-9 m-cy), BABY (9 – 24 m-cy), MINI (3 – 9 lat) oraz JUNIOR (9 – 16 lat).

PIZZA HUT w gronie najemców

PIZZA HUT EXPRESS - długo oczekiwany najemca nowej strefy restauracyjnej Galerii Askana dołączył do grona odbiorców. Lokal o powierzchni ponad 60 m kw. wzbogacił ofertę gastronomiczną centrum.

Otwarcie sklepu H&M w Gorzowie Wielkopolskim

29 maja do najemców Galerii Askana dołączył sklep H&M. W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1593,96 m2 m kw., klienci znajdą linię damską, męską, młodzieżową i dziecięcą. Dwupoziomowy salon jest zlokalizowany na parterze i piętrze galerii.

Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Od czasu założenia w 1947 roku, H&M stała się jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Aktualnie obecna jest na 61 rynkach i w ponad 4269 sklepach.

Zbierajmy nakrętki i wspólnie pomagajmy!

Dzięki zbiórce plastikowych nakrętek pomogliśmy wspólnie kolejnemu dziecku! Aktualnie zakończyliśmy zbiórkę nakrętek dla bliźniaczek: Agatki i Natalki Melka z Wielenia. Wspólnie pomogliśmy w zakupie urządzenia do reedukacji chodu oraz bieżni dla dziewczynek. Zebraliśmy w sumie 23000 kg nakrętek na sumę 18 000 PLN. Dziękujemy wszystkim, dzięki zaangażowaniu których realizacja tego celu była możliwa!

Strony