Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Zostań gwiazdą teledysku Monster High

Weź udział w I OGÓLNOPOLSKIM CASTINGU! Pokaż swój talent. Zaśpiewaj i zatańcz na scenie do piosenki "Jesteśmy Monster High".

CASTING: sobota, 22 lutego

Godziny rejestracji 12:30 - 17:30 (ilość miejsc ograniczona)
Udział w Castingu może wziąć dziecko urodzone w okresie od 1.01.2001 r. do 31.12.2007 r.

MNÓSTWO ATRAKCJI DLA DZIECI - AKADEMIA MONSTER HIGH

  • Zabawy na stanowisku Monster High
  • Charakteryzacja Monster High
  • Atelier Fotograficzne

22 lutego w Galerii Askana odbędzie się I Ogólnopolski Casting do teledysku Monster High! Jeśli lubisz śpiewać a występy na scenie to Twój żywioł, koniecznie przyjdź na casting do Galerii Askana. Zwycięzca castingu będzie gwiazdą teledysku Monster High na rok 2014!

W sobotnim castingu pod hasłem "Zostań gwiazdą teledysku Monster High" mogą wziąć udział dzieci urodzone w okresie od 1.01.2001 r. do 31.12.2007 r. Ilość miejsc jest ograniczona. W rywalizacji mogą wziąć bowiem udział jedynie osoby wcześniej zapisane. Rejestracja rozpoczyna się w sobotę, od godz. 12.30 i trwać będzie do 17.30 lub do momentu osiągnięcia 120 zarejestrowanych osób.

Zadaniem każdego z uczestników konkursu będzie zaprezentowanie na scenie fragmentu utworu pt. "Jesteśmy Monster High". Rejestracji dzieci dokonuje rodzic lub opiekun prawny, podając dane swoje oraz zgłaszanego. Każdy z uczestników otrzymuje wtedy numer startowy, określający kolejność wejścia na scenę. Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

W ramach sobotniej Akademii Monster High fani będą mogli odwiedzić Stanowisko Magii i Czarów, w którym odbędą się eksperymenty chemiczno – fizyczne. Ponadto przygotowany zostanie punkt filmowej charakteryzacji, sektor projektowania strojów oraz atelier fotograficzne, gdzie chętni będą mogli uwiecznić swoją stylizację z tematycznymi akcesoriami. Na wokalistów natomiast czekać będą warsztaty śpiewu.

Więcej informacji: www.castingmh.pl